Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 mladj zivorotki Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Jul 16, 2016 1:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav svima. s obzirom da sam relativno pocetnik u akvaristici,pa neke stvari jos ne znam a ovi kod mene u pet shopu samo mazu i lazu, hteo sam vas da pitam pa ko zna nek mi odgovori sto pre. da li mogu da stavim koridorasa,odnosno malog muljara oko 2.5-3 cm sa malim zivorotkama ksifoa i gupicona starih nekih nedelju-dve dana? hvala svima na odg. i neka mi se javi ko ima torokatume i endler gupi na prodaju... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 16, 2016 1:14 am Snimi Poruku Nazad na vrh

AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Jul 16, 2016 1:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

inace aq je od 35 litara...samo me brine da ih ne smaze....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Jul 16, 2016 8:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možes slobodno mlađ živorotki je spremna da pliva odma po izlasku iz majke. Nađi Riccia fluitans znatno će ti biti lakše da ih odgajiš ona je idealna za uzgoj zivorotki.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Jul 16, 2016 11:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci neces ih muljar jesti s obzirom na zakon prirode,veca riba jede manju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Sub Jul 16, 2016 12:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koridoras, muljas kako ga zovu, je jako pitoma riba, cak i plasljiva, idu min 6 kom ali nije to strasno ako 1 -2 kom koliko stavimo u mali akvarijum, a apsolutno predivno izgleda kad u velikom plivaju zajedno. E sad da ti odgovorim, nece ti dirati male ribice, jedna od retkih riba koja ne dira ni kozice. Tako da ako jos hoces biti siguran ubaci malo mahovine, ili pistie, ili hrast, ili onu plutajucu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Jul 16, 2016 3:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hrast je bas onako sitna biljka da se ne izgubi u 35l akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Povrsinska skrama i mladj riba Baia Razmnožavanje 4 Čet Dec 03, 2020 7:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cime hraniti mladj nebojsar Razmnožavanje 10 Uto Maj 12, 2020 7:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za zlatne ribice za ishranu ziv... Zivadin Ishrana 1 Sre Maj 06, 2020 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mladj gupike dejan83 Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Maj 09, 2017 10:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mladj Kribenzisa Baia Arhiva Malih Oglasa 4 Uto Mar 28, 2017 4:30 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License