Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 moj akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Uto Sep 07, 2010 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas cu konacno da poklonim moj par skalara jednom coveku i akvarijum ce mi biti slobodan!!!!!!! vec sam nabavio povrsinsku travu i zito i planiram da nabavim jos neku travu koju mi savetujete . u akv planiram da drzim 2-5 ksifoa i gupike(samo jos neznam broj,to zavisi od vas ) jer je akvarijum 50 l . sutra ga punim i stavljam pesak a sutra uvece pustam ribe zato bi mi dobrodosli saveti koliko riba(gupika) smem drzati pored 2-5 ksifoa Cool pomoc!



hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 07, 2010 2:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Uto Sep 07, 2010 7:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre nego sto ubacis ribe prvo cikliraj akvarijum. Vise o tome imas u ovoj temi

http://www.akvarijum.org/forum.....akvarijuma
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Sep 07, 2010 7:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa mozes jedno deset Guppyka ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sre Sep 08, 2010 8:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e juce sam odneo 2 velikih skalara jednom prijatelju kome sam i ranije dao 5 mladih i kad pogledam oni veliki kao ova moja dva iako su oni njihova deca,a fora je u tome sto je i meniostao 1 njihov brat koji nije ni 5 cm porasao. za te ribe sto sam dao za uzvrat dobijam par za mene ogromnih ksifoa. Muzijak je lirast (da li je lirasti muzijak plodan)??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sre Sep 08, 2010 9:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam jutros napunio akvarijum od 50 l i prvi put u njemu stavio pesak i evo sada je mutno da nemogu da vidim nista u njemu iako moja majka kaze da je iskuvala pesak .

nije mi jasno kad ce uopste da se razpistri posto imam neke filtere u njemu

Kada se razbistri stavljam grejac, sadim biljke i stavljam neko svetlo i posle 3-4 dana stavljam neke gupike za probu... ako se odrze nedelju dana ulazi i maticni par ksifoa i to je to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sre Sep 08, 2010 3:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upali filtere samo ce se razbistriti to je normalno, sacekaj da ti se ciklira akvarijum ne moram da ti ponavljam pa tek onda ubaci ribe. Najvaznije je da se stvore korisne bakterije u filter materijalu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Sep 08, 2010 3:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neznam da li namerno preskacete lepljive teme ili sta ...ima dosta toga objasnjeno u tim temama i zaista je vazno sto vise tekstova procitati pre nego li se krene sa punjenjem akvarijuma sa vodom ,,,,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License