Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moj akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Dec 24, 2011 10:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napredak se primecuje. Ima tu jos posla ali je bolje nego li sto je bilo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 24, 2011 10:45 am Snimi Poruku Nazad na vrh

sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sub Dec 24, 2011 10:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast, ovo je primer onoga kako treba raditi ako vec zelite da se bavite akvaristikom onako kako treba!! Obicno se jave clanovi, pitaju sta mislite a onda nas poklope da je sve to zbog dece i nece menjati nista. Cemu onda predstavljanje??!?
Akvarijum je zaista krenuo u jednom smeru koji je zapravo i ispravan. Veruj mi, uzivace svi u njemu mnogo vise nego sa tim gnjurcima i ostalim stvarima kojima tu nije mesto.
Ako odlucis da se resis japanki (jer jedu biljke) ja mogu da sinu posaljem sve biljke za taj akvarijum da ga u danu kompletiras!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
acakololec
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Maj 2011
Poruke: 7
Lokacija: Kosovska Kamenica, s.Kololec

PorukaPoslao: Sub Dec 24, 2011 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na savetima. Akvarijum jeste napravljen prvenstveno zbog klinca ali s obzirom da sam hteo da sa vama podelim svoj rad tako sam i spreman da primim svaki dobar predlog da bi sve to sto radim izgledalo jos bolje. Sto se tice ribica i to nameravam da izmenim ali trenutno sam prezauzet pa ci bude vremena poradicemo i na tome.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
pallmall
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 220
Lokacija: Beograd - Žarkovo

PorukaPoslao: Sub Dec 24, 2011 11:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Polako ne žuri. Totalno druga priča, od kako si izbacio ono šarenilo. Sad lagano izabereš biljke, posadiš i za dva meseca, akvarijum će biti ko bombonica, naravno ako ova postavka riba ne ostane u akvarijumu. Samo napred, super ti ide. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aleksandarm
Akvarista



Registrovan: 25 Okt 2011
Poruke: 51
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2011 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo na pravilnom razmisljanju. Svi saveti su ovde ok i svima su nam pomogli. Bar ja neisam imao lose iskustvo sa ljudima sa foruma. Tako da skratim...sve pohvale! Samo guraj!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License