Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moj Akvarijum za gupike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Mar 12, 2010 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas mi je stigao i krov...e sad imam jedan problem sa ovim velikim akvarijumom.imam grejac od 150w,e sad na termometru pokazuje 22c i nikako nece da digne temperaturu vise a na grejacu je namesteno 28c!sta zasto nece da greje bolje?inace kupljen je nov grejac
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 12, 2010 10:55 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Pet Mar 12, 2010 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jer grejac atmanov na njemu pise 150w a ustvari je 100w kupi od 200w i zavrsi posao
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Mar 12, 2010 11:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jeste atmanov je,pa sta sad da radim da bacam pare ponovo?a u manjem akvarijumu je isti takav grejac i normalu temperaturu radi!24-25c
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
todor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2009
Poruke: 120
Lokacija: Sremcica-Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 13, 2010 1:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probaj da cev koja ti stoji iza grejaca i vuce ti vodu u filter pomeris i na njeno mesto stavis cev koja vraca vodu iz filtera u aq. Tako ces da omogucis veci protok vode pored grejaca i mislim bolje zagrevanje vode. Kod mene je tako i aq od 100L funkcionise sa 100w
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Mar 13, 2010 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisam cackao oko toga vidim da je tem.dobra ima 24c
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Mar 13, 2010 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo nove slike mog akvarijuma
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Mar 13, 2010 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sta kazete za ovo??a??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milance08
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2010
Poruke: 34
Lokacija: Beograd-Idjija

PorukaPoslao: Ned Mar 14, 2010 12:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super je sada smo polako da se uredi i ima da bude ekstra Smile Dopada mi se sto je vislji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
diefaust
Akvarista



Registrovan: 14 Jan 2010
Poruke: 219
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Mar 14, 2010 2:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja kazem da te tek sad ceka posao Very Happy
Panj, kamenje, jos mnoooogo biljaka, pa onda polako Smile Moja preporuka su sunken root (redmoor wood) panjevi, na njima anubie, u pozadini kripte i rotala, mogu i nize kripte u srednjem planu sa strane ludvigija...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Mar 14, 2010 10:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a joj samo polako bice,nemam vremena kad!radim po ceo dan..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
diefaust
Akvarista



Registrovan: 14 Jan 2010
Poruke: 219
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Mar 14, 2010 3:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma samo polako Smile Nemoj da zuris, bitno je da sve namestis kako treba Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Mar 14, 2010 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa da bice.danas sam kupio dve Gupike zenke i to bas velike i trudne!za 200din obe.imaju oko 6-7cm ako ne i vise matore su!bice slika samo da sredim moj aparat
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Mar 14, 2010 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj ti je savet da kupujes mlade ribe jer te se sto su matore sto kazes verovatno su i iscrpljene od kocenja i pitanje je koliko ce dugo jos ziveti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Mar 15, 2010 9:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojane,nema da brines ribe sam kupovao od jednog prijatelja.zdrave su i dobre..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Mar 15, 2010 5:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok, onda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License