Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moj biljni akvarijum pokrenut 20.1.2017 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 21, 2017 10:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Predivno, svaka cast Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 21, 2017 10:39 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Uto Mar 21, 2017 11:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stefanbgd ::
Predivno, svaka cast Very Happy


E hvala ti Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Čet Apr 20, 2017 9:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

...malo sam samo micro pojačao jer se bilje razraslo...drugo isto..
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djordj
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2017
Poruke: 19
Lokacija: Ledinci

PorukaPoslao: Čet Apr 20, 2017 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo, jako lepo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Pet Apr 21, 2017 4:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link


Poslednji izmenio nesa69 dana Sub Apr 22, 2017 2:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luvias
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2016
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 21, 2017 9:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast, izuzetan Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Apr 21, 2017 10:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brate, ja se nadam da cu jednog dana imati ovakav akvarijum, savrseno, svaka cast...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Pet Apr 21, 2017 6:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma od kad sam saznao za Tom Barra i Njegov EI model sve je jednostavno postalo, vjeruj nije teško samo se dobro upoznaj sa svim prije početka postavljanja... Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Apr 22, 2017 9:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam, zato sam i uzeo mali akvarijum da naucim i proucim sto vise, mada i ovaj forum je ludilo, dnevno provedem po sat vremena citajuci redom forum i gledajuci akvarijume koje imaju ostali registrovani clanovi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Apr 24, 2017 9:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sjajno se ubilljio, svaka čast cestitka cestitka cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tamba Lamba
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2012
Poruke: 87
Lokacija: Beograd-Železnik

PorukaPoslao: Sre Apr 26, 2017 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno druze ...kazu ljudi da nista nije savrseno (uvek moze bolje) ali za ovaj bi se moglo reci da je savrsen ... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luvias
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2016
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 26, 2017 1:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvarno prelep akvarijum, ali mene je jos vise odusevilo predstavljanje istog i tvoje deljenje saveta vezano za odrzavanje i djubrenje.
Stvarno lepo od tebe, mnogi ne bi ni u ludilu rekli kako odrzavaju svoj biljni akvarijum, a ti si to do detalja opisao.
Skidam ti kapu i zelim ti puno srece u daljem bavljenju akvaristikom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Sre Apr 26, 2017 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A gledaj ja razmišljam na način da je forum tu da se dijele znanja odgovara na upite itd. Sam sam naučio s ovog i par drugih foruma naručito sa barreport foruma kojeg bih preporučio....

Možda se može naći moj prvi post gdje sam pitao ," Sto mi sve treba za biljni akvarijum ?" I uz pomoć ekipe s foruma sam došao do točke da znam sto mi treba nekad u teoriji a evo napokon i praksi. Meni je uživancija pratiti nečiji akvarijum od praznog akvarija pa do uspijeha il ne nužno uspijeha jer problemi su neminovni i to je ono sto je zanimljivo u hobiju našem. Da je sve samo posadi bilje i upali svijetlo pa nebi bilo zanimljivo Rolling Eyes ..... Al ima kolega akvaristiku puno znaju Al neda im se vraćati na osnove, dobri su oni Al mogli bi malo vise pisat ljudima... jer podrška puno znaci kad se ide na high Tech biljnu postavku, lako ljudi odustaju jer su očekivanja prevelika na početku...

Ma sve je ovo zezancija i hobi mene opušta i akvarij i forum tako da nikakav problem reci ono malo sto znam o osnovama i praksi uz moj akvarij...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zoka025




Registrovan: 22 Maj 2021
Poruke: 2

PorukaPoslao: Uto Maj 25, 2021 7:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelep akvarijum,svaka cast.
Imam i jedno pitanje..cemu sluze skimeri u slatkovodnoj akvaristici.
Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License