Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moj biljni kamenjar Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
m.vlacina
Akvarista

Registrovan: 11 Jun 2017

PorukaPoslao: Ned Maj 17, 2020 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Ned Maj 17, 2020 8:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

IVANRO
Akvarista

Registrovan: 09 Jun 2018

PorukaPoslao: Ned Maj 17, 2020 9:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakav buket, ne moraš više cveće da kupuješ ženi za praznike Very Happy
m.vlacina
Akvarista

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2020 7:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pobeda, 2 u 1. Very Happy
senkasenkasenka
Akvarista

Registrovan: 22 Sep 2014

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2020 8:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakva buca sunce ti poljubim Smile
Baia
Akvarista

Registrovan: 18 Apr 2010

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2020 10:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i to sve na jednoj grani ili???? Al si joj utrefio svaka cast, bas joj prija!
m.vlacina
Akvarista

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2020 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je sve na panju, postavio umesto microsoruma tridenta, koji je kod mene rastao kao korovčina najveća. Ceo akvarijum je prekrio skoro, pa je morao da leti...

Ni sam ne verujem koliko su porasle, sad gledao slike pre manje od godinu dana je nije bilo trećina (kada sam uzeo od Aquamaniaca)... I posle kažu buce sporo rastuće biljke. Laughing

Definitivno buce jedne od najlepših biljaka po mom izboru, lepo cvetaju, a ne zahtevaju održavanje... I ima ih 100 varijacija, da imam meste gde da ih metnem, stavio bi ih, ovako do neke sledeće postavke...

Ovo je slikano 28. jula prošle godine, to je pre 10 meseci, čisto da vidite o čemu pričam... Šokiran sam brzinom rasta. Jako svetlo, co2 i prihrana prijaju.

Image
xxxvelja
Akvarista

Registrovan: 10 Avg 2012

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2020 3:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Buce izgledaju fenomenalno. Ceo akvarijum je ko bombona. Bravo Na prethodnoj strani si naveo da su buce cvetale izvan vode. Da li su i listovi iznad vode uvek i kako se ponašaju Very Happy ili samo prilikom zamene vode provire listovi.... Very Happy
m.vlacina
Akvarista

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2020 5:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Buce su ispod vode, ali ispod same površine. Very Happy

Par listova su iznad, a ostali su ispod. Ti listovi iznad vode su skroz okej, vitalni kao i ispod, nisam primetio da im nešto smeta što su van, pretpostavljam zato što je koren i ceo sistem biljke kad je ispod vode, pa nije problem da listovi budu iznad.

A cvetove izbacuje iznad vode, i duže traju nego kad su ispod, što me posebno raduje. Very Happy
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka 60l biljni svet Ultra Akvarijumi 6 Pet Nov 29, 2019 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Arduino LED kontroler i osvetljenje z... peconis Uradi Sam (DIY) 12 Pet Mar 29, 2019 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna DIY LED rasveta za biljni ak... Zivadin Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Jan 13, 2019 1:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi biljni akvarijum, povratak akvar... boskonet Akvarijumi 18 Ned Dec 30, 2018 3:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Još jedan biljni akvarijum Japonikus Akvarijumi 16 Sub Dec 22, 2018 10:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker