----------------------------------- zozy26 Sre Okt 16, 2013 2:33 am Moj pocetak ----------------------------------- Pozdrav svima, pomoc mi je stvarno veoma potrebna, od ovolikih tekstova samo zaboli glava :D Kupio sam akvarijum od 60l, a voleo bih da bude biljni. Ljudi dajte savete, tj konkretne stvari, pocevsi od opreme, preko biljaka, ribica i svega ostalog... Pocetak je i svako misljenje i saveti su mi dragoceni, a ja cu pazljivo sve to prouciti i poceti da izucavam. Hvala puno i nadam se da nastavljamo druzenje.... ----------------------------------- HORUS Sre Okt 16, 2013 7:41 am ----------------------------------- U biljnom akvarijumu ti je vrlo važna podloga i rasveta. Zapravo, to ti je najvažnije. Ljudi često naprave grešku na početku, pa zapostave te dve stvari. Dakle, obezbedi kvalitetnu podlogu i dovoljno jaku rasvetu. Rasveta mora da bude minimum 0,5W/l, koju ćeš kasnije da pojačavaš do nekih 0,8W/l. Kada obezbediš te uslove velike su šanse da te kasnije ne boli glava sa biljkama. ----------------------------------- zozy26 Sre Okt 16, 2013 1:39 pm ----------------------------------- Hvala, drzim se ove price i nastavljam dalje izucavanje... pozz ----------------------------------- monte Sre Okt 16, 2013 3:56 pm ----------------------------------- Samo pici po onim lepljivim temama i sve ces naci, eno ja sastavio sve sam, naravno uz po koje pitanje na forumu, ali sam se zato i nacitao tema. Jes da malo zbunjuje toliko informacija odjednom, ali ide to pomalo :) ----------------------------------- zozy26 Sre Okt 16, 2013 6:59 pm ----------------------------------- svaka cast, pa da ubrzo budem na polovini znanja kao ti :) pitanja je mnogo, ali otom potom.... veliki pozz i hvala....