Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 moj prvenac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

za pocetak dimenzije su mu 100cm duzine, sirine 35cm i visine 35cm samo akvarijum, plus prostor od 10cm za dve neonke od 18w,filter je unutrasnji sastoji se od filter vate, sundjera, biokugla,akvarijum je zapremine 122 litara,od flore imam uglavnom razne vrste kliptokorine ,anubije, lotus, mahovinu i jos neke koje ne znam koje su vrste akvarijum je star 8 meseci treba uneti jos neke izmene u vezi biljaka ali to ce doci vremenom,od akvarijumskih ribica drzim trihogastere,muljase almonijere ancistruse,ksifoe,lire,altospinoze,gavune,moli,lisice, boti,trihogaster leri.....
prihvatam sve kritike i pohvale i zanimaju me vasa misljenja oko uredjenja samog akvarijuma.... Smile
Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 7:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 7:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni se svijdja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo bravo maestro. Meni jako dobro izgleda. Floru kazes da ces da menjas, mada ja ne bih tu nista dirao, a fauna mi je posebno privlacna jer je raznovrsna. I da, svidja mi se to sto nije neka budzevina od akvarijuma Smile Onako kibicerski mogu da ti kazem SVAKA CAST Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 9:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala na pohvalama...Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
trnigor
Akvarista



Registrovan: 05 Avg 2010
Poruke: 128
Lokacija: Titel

PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 10:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

fenomenalno Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 10:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dali ti je ono iznad akvarijuma mali okrugli akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep akvarijum. Svaka čast.
Kakva je ono pozadina sa desne strane, je l' od prirodnog kamena ili je to veštačka pozadina?
Ja bih tu pozadinu isto tako odradio i sa leve strane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ono iznad akvarijuma nije mali akvarijum vec neki ukras koji je moja majka stavila a sto se tice onog kamenja sa desne strane to je ustvari pravi kamen koji prikriva filter
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel to mahovina na njemu? Lepo izgleda.
Moze u krupnijem planu samo taj deo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mahovina jeste slikacu pa cu staviti sutra
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
niza92
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2010
Poruke: 169
Lokacija: MAJDANPEK

PorukaPoslao: Sre Sep 08, 2010 8:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lep ti je akvarijum,a iona mahovina deluje lepo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Prvenac becke021 Akvarijumi 44 Pon Nov 06, 2017 12:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zekin prvenac,samo ne znam koja je vrsta Ana zeka Guppy fun club 25 Uto Jun 03, 2014 7:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka youtube prvenac patus Akvarijumi 4 Ned Avg 12, 2012 10:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj prvenac! Kristina Akvarijumi 22 Uto Apr 03, 2012 4:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvenac vukota Akvarijumi 8 Čet Mar 22, 2012 2:19 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License