Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moja centralna Amerika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Pon Maj 14, 2012 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

No 1 ::
Ne znam da l si probao jatu da ubacis gomilu puzica da vidis onda kaav je haos...


Jesam dok su bili u drugom akvarijumu ,ali u ovom ne jer taman sam ih se resio ne bih ponovo da se borim protiv puzeva Wink

Ali kao sto kazes nastane lom kada imaju puzice ,potpuno poblentave Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 14, 2012 4:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Uto Maj 15, 2012 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlican akvarijum, i ribe su super obojene, svaka cast!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Sre Maj 16, 2012 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nigros ::
Odlican akvarijum, i ribe su super obojene, svaka cast!


Hvala puno Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Daki82
Akvarista



Registrovan: 26 Jun 2012
Poruke: 35
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Ned Jul 01, 2012 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vec sam pohvalio tvoj akvarijum na nekom drugom forumu ali stvarno ne mogu a da se ne divim ovakvim lepim ribama. Prosto mi je neverovatna obojenost istih, retko je zaista videti takav izgled riba u nekom akvarijumu. Reci mi da li im dajes nesto od zive hrane i da pitam ima li nekih promena u samom akvarijumu odnosno novih stanovnika?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Ned Jul 01, 2012 3:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daki82 ::
Vec sam pohvalio tvoj akvarijum na nekom drugom forumu ali stvarno ne mogu a da se ne divim ovakvim lepim ribama. Prosto mi je neverovatna obojenost istih, retko je zaista videti takav izgled riba u nekom akvarijumu. Reci mi da li im dajes nesto od zive hrane i da pitam ima li nekih promena u samom akvarijumu odnosno novih stanovnika?


Hvala Daki.
Pa jednostavno ih hranim sto raznovrsnije i obavezno dajem smrznutu hranu bez koje po meni se ne moze izvuci maksimum iz ribe!!!Zivu hranu ne dajem jer pored velikog izbora suve ,ne vidim potrebu za tim ,a i ne zelim da unesem neku bolest.
Ima velikih promena ,i neke nove ribe treba da nabavim ,ali posto sam se mnogo puta opekao,bolje da cutim pa ako mi stignu te ribe onda cu da pricam da ne izbaksuziram Wink pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka moja 4 Uros Kg Akvarijumi 2 Pon Jun 06, 2022 9:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je moja ribica trudna frkisa Razmnožavanje 9 Pon Mar 23, 2020 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amerika u 300 + L cvijo Američki ciklidi 7 Pon Jun 10, 2019 11:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ronjenje Severna Amerika sale75bgd Razno 9 Sub Feb 03, 2018 5:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amerika i jos po nesto nickname Akvarijumi 3 Pet Feb 17, 2017 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License