Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moja kolekcija panjeva i grana. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Ned Sep 29, 2013 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nzivkovic ::
Hrast baš i nije pogodan


Ne postoji nista bolje sto mozes ubaciti u akvarijum od hrasta. Pa ne bi firme pravile ekstrakt hrasta da ne valja. Ljudi idu do sume da sakupe hrastovo lisce i treset da bi pravili meksu vodu i kiseliju,o taninu i bojenju i sprecavanju bakterijskih infekcija da ne pricam. Tako da nemojte davati "savete" o Hrastu. Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 29, 2013 11:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Ned Okt 13, 2013 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hrast .......da ne valja ne bi pravili burad za rakiju i vino od hrasta Very Happy

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Ned Okt 13, 2013 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cvijo ::
hrast .......da ne valja ne bi pravili burad za rakiju i vino od hrasta Very Happy

Image



RECI im recii... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka moja 4 Uros Kg Akvarijumi 2 Pon Jun 06, 2022 9:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je moja ribica trudna frkisa Razmnožavanje 9 Pon Mar 23, 2020 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Splet prirodno sraslih grana HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Avg 29, 2017 4:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je moja gupika trudna? ja_sam_zlatna_ribica Razmnožavanje 1 Pon Feb 06, 2017 10:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moja šumica od 180 lit MareKraljevo Akvarijumi 6 Ned Feb 05, 2017 11:40 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License