----------------------------------- MarkoNg Pet Dec 10, 2010 7:48 pm moje gupi>>>> trudne :-) ----------------------------------- http://www.youtube.com/v/9Zgp-__vz0c ----------------------------------- neca Pet Dec 10, 2010 8:05 pm ----------------------------------- mislim da jesu al ove su male nece biti mnogo ribica.... koja je ovo muzika u pozadini? ----------------------------------- Bojan Sub Dec 11, 2010 12:39 am ----------------------------------- Mozda se varam ali imam utisak da sa njima nesto nije u redu. Nemoj da te to plasi jer mozda nisam u pravu. ----------------------------------- Gupy :) Sub Dec 11, 2010 6:00 pm ----------------------------------- I ja mislim da sa njima nesto nije u redu, peraja su im skupljena... To kod svojih nisam primijetio, osim kod starih zenki koje su se kotile mnogo puta i kada su pri kraju. ----------------------------------- MarkoNg Sub Dec 11, 2010 6:08 pm ----------------------------------- pa ne znam sta da vam kazem, dobio sam ih na poklon od druga i ne razumem se kada im nesto fali..on ih ima dosta dugo tako da je moguce da su stare