Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moje Gupike... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Mar 04, 2013 6:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


Image

zenka jedna konacno,i muzjak sa kojim sam dosadan...
fotka zenke je malo mutna jer je bila skoro na zadnjem staklu pa zbog moje nestrucnosti nije cista kako treba,a telo joj nije toliko crveno,to je kontam malo do neke sijalice...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 04, 2013 6:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

borkozmaj
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2013
Poruke: 53
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 04, 2013 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jako lepa zenka! Izvinjavam se ako menjam tok ove super teme... Ali me bash interesuje sledeca stvar:
Meni je neshto ostalo u glavi da se macke mogu pariti sa vishe razlicitih macora i da kasnije u leglu moze biti ludih kombinacija boja i shara krzna... Dal je takav princip i kod Guppy a? Ili kada jedan muzjak oplodi zenku i kao shto se zna ona posle ima josh 4-5 "porodjaja" sa tim mlecom. Dal budu sve njegovi klinci? Kako ih parish? Dal odvajash par koji zelish da ukrstish? Ja sam u slicnim nekim zeljama, naravno na mnogo nizem nivou razvoja... ali gledajuci ove moje ludake, shta rade i koliko to rade sa svim zenkama u akvarijumu, prosto se pitam kako da ih kontrolishem?! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Mar 04, 2013 8:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepa varijacija. Ja bih to cuvao koliko mogu. Koliko imas riba od te linije?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Mar 04, 2013 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

borkozmaj-Za ovo sa vise muzjaka ne znam,nije me zanimalo,mozda sam negde i procitao ili cuo ali nisam upamtio.
Ja moje ribe koje hocu da "radim" sa njima drzim odvojeno muzjake i zenke,osim kad hocu da se pare,tad stavljam tog muskog i zensku da prionu i to je to.Tacnije tako sam radio,sad su mi sve zajedno i tu nema kontrole vise.I na to nisam ponosan,ali trenutno nemam uslove da se igram sa njima.
Bojane,ovakva imam tri muzjaka,ovaj sa slike konkretno je pusten sa tri zenke,majkom od one sa slike,jednom zlatnom,i jednom sivom.One jos malo treba se kote,i to mi je za sad poslednje sto sam ja brljao i izdvajao.Nadam se da ce ispasti nesto lepo,i tamo taman kad neke zenke i muzjaci stasaju i jos neka nova riba zapliva cu opet da se angazujem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License