Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moje gupike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Jun 24, 2011 1:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo nešto slika mojih gupika. Izvinite što su loše, em su ribe nemirne pa sam morao u mrežici da ih slikam a ni aparat nije nešto. Pokušaću i ženke nekako da uslikam. Ovo su sve mlade ribe:


Image


Image

Kako vam se čine Question Question Question Embarassed meni i nisu nešto Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jun 24, 2011 1:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Pet Jun 24, 2011 1:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo izgledaju...Ali mi se cini da su im stomaci malo naduvani....?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Jun 24, 2011 1:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma jutros su dobile malo više da jedu nego obično Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pet Jun 24, 2011 1:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije im nista sa stomacima.

Nisu lose,uz malo ekperimentisanja i ukrstanja na polici sa 21 akvarijum i mogao bi dobiti lepu liniju Razz Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Jun 24, 2011 3:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih na toj polici sa 21 akvarijumom prvobitno uzgajao ikrašice i 6 ak bi ostavio za živorotke. Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 3:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uginuo mi mužjak sa druge slike. Samo sam ga ujutru našao bez peraja mrtvog na površini vode i trihogaster ga je grickao. urlanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License