Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moje prve gupike snimci i slike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
samo guppy <333
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 177
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Sre Maj 16, 2012 12:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brankove gupy su prelepe imam ja njegovih 10com i super su.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 16, 2012 12:52 am Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Jun 13, 2012 9:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

no1 vrlo rado bi prestavio moj akvarijum samo neznam jos kako da postavim tj umanjim slike da bi mogao da postavim na forum kad naucim postavljam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Jun 13, 2012 1:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako nemas neki poseban program za obradu slika probaj pomocu ovoga http://www.picresize.com/
Takodje svaki sajt posvecen deljenu ili kacenju slika ima opciju za smanjivanje slike. Malo guglanja nikad nije na odmet. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License