Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 moje slike vasi komentari Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2010 4:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2010 4:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2010 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ImageImage
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2010 4:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2010 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2010 5:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2010 5:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Hydra
Akvarista



Registrovan: 26 Apr 2010
Poruke: 23
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2010 7:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cini mi se da taj gibiceps(?) zauzima pravise mesta u tom akvarijumu..
Trudio si se da ubiljis akv, sto mi se svidja, ali probaj da malo grupises te biljke, delovace sredjenije i vise ce te opustati akvarijum! Very Happy

Taj panj meni deluje previse vestacki, ali to je vec stvar ukusa! A kad smo kod ukusa, kod mog akvarijuma sam takodje probao tu plavu pozadinu i nisam znao sta mu fali, dok nisam promenio!! Ovako se stice utisak kao da je neki bazen.. Stavi crnu ili neku svetlu, ako mene pitas..

Takodje mislim da imas previse ribica(svi smo tako gresili u pocetku), sto ume da pokvari sklad i neku harmoniju u akv...
Sve u svemu uredno i lepo, svaka cast nemoj se obeshrabrivati ako nesto ne sljaka iz prve!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2010 7:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo i nesto od podataka:
Postolje:gvozdeno od shvapske mashine za shiv.
Dimenzije:akv.70x50x32 i filt.27x50x32
Krov:lesonit i tegola
Osvetljenje:neo.18w60cm i grolyks 60cm
Biljke:vod.hrast,limun,aponageton,amazonke shiroko-usko lisne,kriptokorinu,anubia,valisneria grigontea,kabomba i mahovina
Ribice:skalari,bikolor frenatus,koridorus,neonke,razbore,ancitrus,ksifoforus,plehostomus,
tetre(udovice),amonijer,sijamski borac,botia markakanta.
izvinite ako sam napravio greshku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2010 7:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav Hydra!hvala za komentar.sto se tice tog panja,znash kad imash neshto novo upocetku ti je lepo ali svremenom shvaticu da ima lepshe.za pozadinu vec su mi rekli da je crna
shto i ti kazesh blja u ponedeljak menjam.biljke volim i prirodu inache sam i pecarosh ali evo posle 3 meseca malo kao da mi blede, kupio sam ,,SERA"florena djubrivo za bilke sta mislis da bi trebalo josh?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2010 8:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Simpatican mi je ovaj akvarijum nije losa postavka unutrasnjeg enterijera. Lepo se uklopio u ambijent sobe. Ne dopada mi se sto se vidi spreda filter i filter masa.Ja bih ti tu preporucio da stavis samolepljivu foliju da se ne vidi sta je u filteru, cini mi se da ce biti lepse. Sta ti je ovo ko panj, keramika ,plastika ,simpaticno deluje .I ne svidja mi se toliki plekostomus u tolikom akvarijumu ,mada verujem da je tebi drag . Srecno !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2010 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav No1.shto se tice panja to je pecena glina,kodmene u komshiluk se doselio tip radi sve sto pozelis od gline,video sam pozadine unutrashnje ka stena sa rupama ,samo treba mi shiri akv,plekostomus je velik za razliku od drugih,ali njega sam dobio ,o.sh.u mom mestu je imala akv.pa nije vishe u funkciji,dobio sam ga pa ako ga budu napravili da im vratim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2010 9:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

josh neshto bitno a zaboravio sam,Podloga:treset 10l,pesak i krupniji shljunak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2010 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slozio bih se sa No.1 u svim stvarima, samo da dodam da mi se svidja kako se preuredio taj sto na kojem je po mom misljenju stajala masina za sivenje (popularna singerica), bas daje neki smek, pravi ukras Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Čet Maj 13, 2010 1:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

odavno nijesam vidio ovako lijep aq Very Happy Very Happy Very Happy super Very Happy Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Maj 13, 2010 7:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zahvaljujem FEK@ na komentaru!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sajt za smanjivanje fotografija i vel... Uros Kg Razno 10 Sre Apr 01, 2020 12:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje bastensko jezerce Barakuda1971 Vrtna Jezerca 0 Čet Jul 11, 2019 3:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj iz moje postavke HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Dec 14, 2018 12:31 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License