Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moji Akvarijumi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
japamija
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 264
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Jun 23, 2011 2:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

shaolin ::
Image

Koja je ovo biljka?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 23, 2011 2:41 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Jun 23, 2011 8:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HETERANTHERA ZOSTERIFOLIA - Stargras, ume da napuni akvarijum Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
japamija
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 264
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Jun 23, 2011 10:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepa biljka. Hvala Anboy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
shaolin
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2011
Poruke: 32
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Jun 23, 2011 5:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

neon nitro said:
Da li mi se cini ili si dotle isao da ti sve u aq bude vestacko Shocked Shocked Shocked , Shocked Shocked

da sve je u ovom akvarijumu vestacko fale jos morske skoljke da zalepim na zadnje staklo kad budem imao vremena. Napomenuo sam da ce unutra biti ciklidi koji podsecaju na morske ribe, moze jedino nana da se ubaci od bilja ali posto je ideja da podseca na morski akvarijum stavio sam hang on filter da bi dobio na dinamici, slap vode pomera ove bele pipke i ovu narandzastu travku. Sto se tice ubacivanja bilja u ovakav akvarijum moze da prodje eventualno ako je diskretna kombinacija ali treba da se lepo odabere kompozicija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Čet Jun 23, 2011 7:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je premali za bilo koje ciklide, a dekoracija nema veze sa vezom...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
GRBA
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2010
Poruke: 145
Lokacija: (Loznica)Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 23, 2011 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dekoracija je njegova lična stvar, njegov akvarijum može da vam se sviđa ili ne, nema mesta pljuvanju!

P.S. Akvarijumi su zanimljivi... samo napred!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shaolin
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2011
Poruke: 32
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2011 1:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo kako izgleda nakon farbanja rama, ostalo je jos konzolu da napravim
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shaolin
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2011
Poruke: 32
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2011 4:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Botond
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2011
Poruke: 31
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2011 10:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanimljivi su ti akvarijumi!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Jul 12, 2011 12:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesu ali tu na zadnjoj slici treba već da se šišaju biljke. I ovaj akvarijum sa plastikom se meni uopšte ne sviđa jer skoro ništa u njemu nije prirodno nono negiranje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jul 12, 2011 1:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mirko_98 ::
Jesu ali tu na zadnjoj slici treba već da se šišaju biljke. I ovaj akvarijum sa plastikom se meni uopšte ne sviđa jer skoro ništa u njemu nije prirodno nono negiranje

Druže, ja mislim da slike tvojih akvarijuma čeka jedno 90% članova foruma, tako da te molim da nam to savršenstvo pokažeš pa da imamo svi odakle da učimo i da prepisujemo... Izvinjavam se na off topic, ali jednostavno nisam izdržao...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Jul 12, 2011 3:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja neću da se dalje svađam i raspravljam, samo ja nisam rekao da su moji akvarijumi savršeni. Ja sam samo izneo svoje mišljenje ne misleći ništa loše Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Botond
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2011
Poruke: 31
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Jul 12, 2011 3:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije mi jasno zasto bi morao da postoji sablon po kome bi trebao da izgleda aq!Mislim da je vazno da se samom vlasniku svidja jer ce on ispred njega provesti najvise vremena!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
shaolin
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2011
Poruke: 32
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Jul 15, 2011 1:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Atman akvarijum oko 30l tek formiran, izvinjavam se zbog pojedinih losih slika nesto zeza auto fokus na aparatu ne znam da li se pokvario probacu ubuduce sa manuelnim stelovanjem fokusa da slikam.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shaolin
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2011
Poruke: 32
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Apr 11, 2012 1:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarijumi ostali za starim zemunskim... user001 Na poklon 6 Sre Apr 28, 2021 9:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijumi 400 l i 250 l police i RO Dzo Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Avg 28, 2019 10:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijumi na prodaju Pecinac Arhiva Malih Oglasa 14 Čet Jun 20, 2019 8:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moji Akvarijumi radovicmiladin86 Akvarijumi 4 Čet Maj 09, 2019 6:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bojan95-akvarijumi Bojan95 Akvarijumi 44 Sre Mar 20, 2019 5:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License