Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moji novi ljubimci Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Apr 27, 2014 4:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

makich ::

znam da su algojedi. ne znam nista o razmnozavanju videcemo kako ce ici Smile

Znam da znaš Very Happy .Taj prvi deo je bio odgovor Danijelu.
A razmnožavanje ne bi smelo biti problem,jer ne traže nikakve specijalne uslove,osim možda da obratiš pažnju na temperaturu vode u toku leta.Uostalom ti si ona koja je razmnožavala amano kozice,šta bi ti ovde bio problem Wink
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 27, 2014 4:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 27, 2014 4:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Embarassed sad cem da se postidim Wink
volim ja da istazujem raznorazne zivuljke, pogotovo ako su korisne u akvarijumu. a svasta bih ja jos drzala al bi me muz najurio iz kuce hehe
nasla sam na netu da su bas ovi puzevi usputna stanica nekom parazitu, ali nista iz ugla akvaristike.
trazim i dalje....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Apr 27, 2014 6:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj da se postidiš Wink entuzijazam je uvek za respekt.Jesi li možda razmišljala o razmnožavanju uvoznih nerita i korona?
Za parazite ne znam,pa ih drži malo duže,neće da škodi oprez.A za muža,šta da ti kažem;ja muku mučim sa ženom.A ako ista ovo pročita ima da me nema Confused .
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 27, 2014 6:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pokusala sam sa zebrastim neritama. ali slabo informacija ima cak i na stranim sajtovima. kazu slankasta voda...e sad koji to procenat soli treba nisam ukapirala. polagale su jaja ko lude u slatkoj vodi a kad sam ih prebacila u slankastu nista!
pokusacu sa raznim procentima, nisam skroz odustala...mada se sad bakcem drugim stvarima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 03, 2014 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mali update:
puzici su u akvarijumima vec par dana. bas su vredni. ciste list po list i sto je najbolje, zbog toga sto su mali mogu da se veru i po malim listicima sto velike nerite ne mogu.
procenat prezivelih 100%!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
moma95
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2012
Poruke: 124
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Pon Maj 05, 2014 4:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

slikee Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 06, 2014 1:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovaj je skroz crn
Image
ovi nose jaja
Image
a ovo je moj pokusaj da zumiram na musavom staklu Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mangaboy
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2014
Poruke: 89
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 16, 2014 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šta se dešava? Kako napreduju malci?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 17, 2014 11:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super su, vredni, svuda se penju. Bas sam zadovoljna. jedino sto ne primecujem da se iz jaja bilo sta izleze. Ne znam koliko dugo treba da se izlegu ali mi se cini da je ovo predugo. Verovatno nece nista ni biti od toga.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi 50-60L Trifke98 Početak u akvaristici 1 Sub Avg 13, 2022 10:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skroz novi u akvaristici BogdanM Upoznavanje 0 Sre Nov 24, 2021 11:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 Punjenje Novi Sad sstanko78 Ostala oprema 0 Sub Avg 28, 2021 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi i Ja i Aqvarijum.. Aq*At Upoznavanje 0 Sre Jul 07, 2021 11:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License