----------------------------------- Ludwigia Sub Jan 05, 2019 8:32 pm Mopan za driftwood ----------------------------------- Menjam tri panja mopana za jedan panj driftwood-a, al da bude sa bar tri grane. Mopan je bio u akvarijumu od 140l, tako da su dimenzije oko 30cm u duzinu i po 7 do 15cm u sirinu. Slike nesto ne umem da zakacim, ali radim na tome. ----------------------------------- Ludwigia Sub Jan 05, 2019 8:48 pm ----------------------------------- http://i63.tinypic.com/30axve1.jpg[/img] ----------------------------------- Ludwigia Sub Jan 05, 2019 8:50 pm ----------------------------------- YES!!! xaxa, uspeo sam. Ovaj easy start je samo radi poredjenja velicine. ----------------------------------- HORUS Sub Jan 05, 2019 10:04 pm ----------------------------------- Koje su ti dimenzije potrebne? ----------------------------------- Ludwigia Sub Jan 05, 2019 10:13 pm ----------------------------------- Pa oko 30sirina i tu negde i visina, "dubina" manje vise. ----------------------------------- Ludwigia Pon Jan 14, 2019 11:00 pm ----------------------------------- Obzirom da se malo ljudi uopste kavilo za ovu menjazu, ajde da prosirim. Prihvatam u zamenu kozice, bilje, lava kamen, dragon stone, galaxy razbore... ----------------------------------- Ludwigia Sub Feb 09, 2019 3:01 pm ----------------------------------- Ajde, obzirom da niko nije zainteresovan za konkretnu menjazu, saljite ponudu, za sta ste voljni da menjate. ----------------------------------- cecam Sub Feb 09, 2019 6:13 pm ----------------------------------- Ovo mi pre liči na mangrow nego na mopan... Siguran si da je mopan? ----------------------------------- Ludwigia Ned Feb 10, 2019 6:30 pm ----------------------------------- Naravno. Ako su lagali mene i ja lazem vas. A ako sam prevaren posle25 godina bavljenja akvarijumima, onda ko me j... ----------------------------------- cecam Ned Feb 10, 2019 7:15 pm ----------------------------------- :D , ne ljuti se, stvarno nisam ništa loše mislila, ja imam mopane, ne liči na ove moje... Da nisu mene zaj...? ----------------------------------- Ludwigia Pon Feb 11, 2019 9:43 pm ----------------------------------- Odakle ti ideja da se ljutim. 😁😁😁 Sta znam, kao i svega, tako i njih ima tamnijih i svetlijih, kvrgavih, granatih. Ali ovo je otislo u off. Dakle, ako je neko voljan da menja za razno. Meni stoje i cekaju... Mopani ili Mangrovi 😂😂😂