Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Morska akvaristika Igor Mirovic Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 29, 2013 11:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

igoRR ::


Link


Savrseno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 29, 2013 11:30 am Snimi Poruku Nazad na vrh

igoRR
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2011
Poruke: 215
Lokacija: Kalemegdan

PorukaPoslao: Pet Mar 29, 2013 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 29, 2013 5:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Igore,montipore i acropore su divne,a za ostalo da ne pricam,cestitam na divnom morskom akvarijum. Wink
Kako to da uspevas da drzis dve trigerfish(ovu plavu i onu braon) zajedno a da ne napadaju jedno drugu ili kroale?
Definitvno cu letos osnovati i ja morski akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
milostzr@gmail.com
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Apr 2012
Poruke: 108
Lokacija: Raca

PorukaPoslao: Pet Mar 29, 2013 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prelepo nema sta,sve pohvale na ulozenom trudu isplatio se
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
igoRR
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2011
Poruke: 215
Lokacija: Kalemegdan

PorukaPoslao: Sre Apr 03, 2013 4:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan98nbgd ::
Igore,montipore i acropore su divne,a za ostalo da ne pricam,cestitam na divnom morskom akvarijum. Wink
Kako to da uspevas da drzis dve trigerfish(ovu plavu i onu braon) zajedno a da ne napadaju jedno drugu ili kroale?
Definitvno cu letos osnovati i ja morski akvarijum.


Trigeri uglavnom ne diraju korale a u jednom trenutku sam imao 3 trigera u jednom akvarijumu i nisu se dirali Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sre Apr 03, 2013 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pravo savrsenstvo... <3
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 1:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vau,znaci da ameri an prodajnoj stranici BZA lazu da mogu samo u fish only akvarijume,hvala na uputu. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Sre Apr 24, 2013 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci Fenomenalno, Prelepo sta reci.
Nadam se Kada porastem i jacu imati ovakav Akvarijum Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
igoRR
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2011
Poruke: 215
Lokacija: Kalemegdan

PorukaPoslao: Sub Maj 18, 2013 2:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima!


Bojan98nbgd ::
Vau,znaci da ameri an prodajnoj stranici BZA lazu da mogu samo u fish only akvarijume,hvala na uputu. Smile


Ne lazu, kad se kaze da je non reef safe ne misli se samo na korale nego i na sve druge stanare reef akvarijuma (kozice, skoljke, male vrste riba) koje bi trigger pojeo Wink

Ja nisam imao full odrasle primerke pa nisu toliko pravili a kazu kad bas porastu onda im se menja i raspolozenje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Ned Maj 19, 2013 1:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dao sam sebi za slobodu da podelim sa vama neke od riba koje su kod Igora i koje su reef safe.
Evo kako moze izgledati vas akvarijum sa ribama koje uopste ne diraju korale.
Uzivajte u ovom fascinantnom snimku.

http://youtu.be/HrlHaytBYPI
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
aleksandarm
Akvarista



Registrovan: 25 Okt 2011
Poruke: 51
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Maj 19, 2013 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

_Petar_ ::
Dao sam sebi za slobodu da podelim sa vama neke od riba koje su kod Igora i koje su reef safe.
Evo kako moze izgledati vas akvarijum sa ribama koje uopste ne diraju korale.
Uzivajte u ovom fascinantnom snimku.

http://youtu.be/HrlHaytBYPI


Extra!!! Samo da skupim jos koju paricu pa da krenem sa ovim niskobudžetnim morem za početak... Izgleda vrh... Nadam se da cu pocetkom sledeceg meseca poceti da vas obavestavam kako ide to sve kod mene... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Ned Maj 19, 2013 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aleksandarm ::


Extra!!! Samo da skupim jos koju paricu pa da krenem sa ovim niskobudžetnim morem za početak... Izgleda vrh... Nadam se da cu pocetkom sledeceg meseca poceti da vas obavestavam kako ide to sve kod mene... Smile


Samo napred Aleksandre!
Tu smo da zajednicki pomognemo oko svega sto treba! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
VeljkoXD
Akvarista



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 160
Lokacija: Sombor / Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Okt 22, 2013 1:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav igoRR,procitao sam ovu temu pa ne znam ni sam koliko puta od do Smile
Zaista nemam sta da kazem...u pozitivnom smislu naravno!
Zanima me kakvo je trenutno stanje tvog da kazem velikog reef akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
igoRR
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2011
Poruke: 215
Lokacija: Kalemegdan

PorukaPoslao: Uto Okt 22, 2013 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veljko, nastavak moje teme bi bio komercionalnog karaktera pa nisam hteo da nastavljam da pisem da me neko ne bi pogresno shvatio, ali uskoro nastavljam Wink

Moj prvi reef akvarijum o kom sam najvise i pisao u ovoj temi je dobio novi prostor i vecu zapreminu ali o tome pisem uskoro sa sve fotografijama Smile

Prati Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
VeljkoXD
Akvarista



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 160
Lokacija: Sombor / Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Okt 23, 2013 1:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skontao sam ko je glavni krivac za baner od 10mb Smile
Sto se tice tema i radova morske akvaristike tu sam da pratim,posto polako ali sigurno idem malo i da se osolim,ali trenutno je tu velika prepreka (finansije) ali precicemo i preko toga samo polako. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li je morska akvaristika za mene? peconis Morska Akvaristika 2 Čet Maj 04, 2023 3:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka tanjgarika akvaristika nikouro Akvarijumi 3 Pon Nov 30, 2020 3:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika NOVI SAD Dare021 Upoznavanje 0 Ned Okt 18, 2020 9:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika u doba korone Baia Akvarijumi 70 Sub Mar 21, 2020 9:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika u dijaspori Baia Upoznavanje 0 Sub Feb 02, 2019 3:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License