Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Morska akvaristika Igor Mirovic Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Čet Jan 16, 2014 1:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast covece kako ovo mocno izgleda.....nego da te pitam posto si spomenuo ciano...imao sam problem pa sam ih usisao i onesu se povukle same.sad primecujem da mi se opet stvaraju na jednom cosku koji je izlozen suncevoj svetlosti ...da li je to moguc uzrok posto ej voda relativno dobrog kvaliteta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 16, 2014 1:29 am Snimi Poruku Nazad na vrh

acabgd
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2011
Poruke: 97

PorukaPoslao: Sub Jan 25, 2014 5:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

laki983 ::
svaka cast covece kako ovo mocno izgleda.....nego da te pitam posto si spomenuo ciano...imao sam problem pa sam ih usisao i onesu se povukle same.sad primecujem da mi se opet stvaraju na jednom cosku koji je izlozen suncevoj svetlosti ...da li je to moguc uzrok posto ej voda relativno dobrog kvaliteta

Ciano se obicno pojavljuje i gde je slabiji protok, tako da ako ti je u cosku onda je moguce da je bas zbog toga.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
igoRR
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2011
Poruke: 215
Lokacija: Kalemegdan

PorukaPoslao: Sub Sep 06, 2014 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nove ribice u mom Moru Smile
ReefrooM feeding time: http://youtu.be/RYuVj8OYQo8


Link


Poslednji izmenio nikouro dana Ned Sep 07, 2014 8:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Sep 06, 2014 8:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kud ga ne odnese juce! Very Happy a nije da nisam imao vremena Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Sub Sep 06, 2014 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljubomoran sam...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sub Sep 06, 2014 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sa cime ih to hranis ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
teletec
Akvarista



Registrovan: 20 Jan 2012
Poruke: 65
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Sub Sep 06, 2014 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci Plavsicu zato ti prodade svoj akvarijum,selis se na more. Very Happy
Ja prodao moje diskuse,reko necu se vise bavim akvaristikom a vidi sada ovo.
Ujutru cu da kazem supruzi,idemo na more.Verovatno ce reci pa nemam nista ,treba da kupimo ovo ono kupaci.
A u stari kada joj objasnim kakvo je more u pitanju,verovatno ce ovako reagovati greska
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Ned Sep 07, 2014 9:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uhhhh, ovoje strasno, bezobrazno lepo Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefan996
Akvarista



Registrovan: 17 Nov 2015
Poruke: 20
Lokacija: Beograd, Vračar

PorukaPoslao: Sub Dec 19, 2015 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Može neki update Smile?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li je morska akvaristika za mene? peconis Morska Akvaristika 2 Čet Maj 04, 2023 3:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka tanjgarika akvaristika nikouro Akvarijumi 3 Pon Nov 30, 2020 3:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika NOVI SAD Dare021 Upoznavanje 0 Ned Okt 18, 2020 9:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika u doba korone Baia Akvarijumi 70 Sub Mar 21, 2020 9:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika u dijaspori Baia Upoznavanje 0 Sub Feb 02, 2019 3:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License