Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mramorni Rak - UPIT Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Čet Maj 04, 2017 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz svima

Pošto sam dobio ponudu od druga da mi pokloni 5 komada mramornih rakova , prvo da se malo o njima edukujem.
Ako neko imaa ove rakove , ako bilo šta zna o ovim rakovima, bilo bi lijepo da to podijelite ovdje sa mnom i svima drugima, da znamo.
Čuo sam da vole da se kriju normalno , vole hladnije oko 24 stepena voda da je ... planiram im nabacat dosta grana i korjenja u jedan akvarijum od nekih 50 -tak litaraa i koji komad kokosa za skrivanje i neka rasvjeta će tu da dođe čisto da bi anubias i mikrosorum opstao...

Hvala unaprijed onom ko se javi.

ps.s : ako neko ima sliku svojih račića neka baci ovdje. Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 04, 2017 10:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Djole011
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2017
Poruke: 10
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 28, 2017 2:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam da li je aad kasno ali ajde...
Imam ja mramorne rakove godinu dana vec, ne diraju bilke ni ribe, porastu oko 10ak, 12cm i sami se razmnozavaju ( nije potreban par ). Daju ti mlade koji vrlo lako opstanu ako nema vecih riba i koji mogu da imaju svoje mlade za 5-6 meseci. Meni fino opstanu i na 26 stepeni i hranim ih spirulinama i tonucom hranom.
Bitno je dosta mesta za skrivanje jer uglavnom iskopaju rupu ispod nekog panja ili kamena i tu prebivaju.
Mislim samo da ti je 5 bas previse za 50 litara, ali mozda i nije sa svim tim sto si rekao da ces da ubacis.
Stavio bih fotku ali je prevellika pa mi ne da da okacim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nickname
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2014
Poruke: 147
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Dec 28, 2017 6:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ima neko na prodaju ili zna gde mogu da se nabave mramorni raovi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djole011
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2017
Poruke: 10
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 30, 2017 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imaću ja za mesec, dva. Sad treba da dobijem mlade, pa dok malo porastu. Bilo ih je pre povremeno u akvarijum artu ali poslednjih meseci nesto nemaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nickname
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2014
Poruke: 147
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Dec 31, 2017 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pisi kad bude bilo. Meni treba...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolepleco
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Dec 2017
Poruke: 4
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Mar 12, 2018 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li mogu sa kozicama?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sre Mar 14, 2018 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam probao nikada. Još uvijek su mi sami oni , bez ikakvih drugih stanovnika , za mene su malo agresivni ,hoće sve i svašta da grizu i da kidaju .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka RAKOVI - Procambarus clarkii i Mramor... Zivadin Ponuda 0 Pet Mar 03, 2023 11:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rakovi mramorni nesa69 Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Jun 15, 2014 12:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Samoklonirajuci Mramorni rak VeljkoXD Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Okt 12, 2013 12:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License