Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest Apistogramma viejita Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Avg 10, 2010 11:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nadam se da ce sve biti dobro
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 10, 2010 11:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 1:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sledeceg meseca krecu neke vezbe na faksu pa se selim za Novi sad, necu imati vremena da se posvetim mrestu Apistogramma i sterbai-a, jbg...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Amanita
Akvarista



Registrovan: 04 Maj 2010
Poruke: 43
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 4:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne brini bitje sve ok... mislim da im treba i malo vremena da se ufuraju... meni su se mrestile i boga mi nije se dalo prebrojati ali bilo je preko 40 klinaca (naravno nisu svi dozhiveli da se razviju u adulte)
drzhim palcheve Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Amanita
Akvarista



Registrovan: 04 Maj 2010
Poruke: 43
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 01, 2010 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Shta se deshava sa viejitama? ima li malaca?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sre Sep 01, 2010 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema nista... Mreste se svakih 10-ak dana ali nista od malih.
Zezao bih se ja sa hemizmom vode ali jos malo pa krecu vezbe na faksu pa se selim za NS, morace da sacekaju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Čet Sep 02, 2010 10:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moras im omeksati vodu da bi ikra uspela drugacije nece jer oni bace ikru ali ne moze da uspe
imam ih i ja i jedino tako se izlegnu mali a onda nastane haos u akvarijumu
gledaj da budu samo muzjak i zenka u akvarijumu ako je dobar mrest onda ih ima preko 200
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 10:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od pocetka su sami u akvarijumu, bila je i druga zenka ali sam je premestio jer su je oboje tukli.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Apistogramma kakadu xxxvelja Tražnja 0 Sre Jun 16, 2021 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License