Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 mrest gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 12:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pocela je jedna zenka gupija da se poradja za sad imaju neki zivi a neki mrtvi dali kada sve rodi je maknem od malih.
koliko ce da traje porodjaj posto sad vidim tek 4 ribice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 12:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 1:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ribr se rode zive i posle 2 sekunde uginu sta to znaci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 1:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to znaci da ti je majka(majka gupija) agresivna i da ih ubija
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 1:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nema nijedna ziva izgleda da ih je sve ubila
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 1:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a koliko ce otprilike da se poradja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MarkoPg
Akvarista



Registrovan: 08 Jul 2010
Poruke: 226
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa brate kad se koti moras jednu po jednu da izvlacis ... ubice ih sve.. ili pojesti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 1:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

najbolje ti je brate da na spric stavis crevce i da ih vadis 1 po 1 ... na srecu ja ugralvnom nemam taj problem da mi majka jede male niti ih ubija
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 2:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sad je prestala da se poradja.
evo sad se umirila kao da nesto izlazi iz nje ja sam bio izvukao jednu zivu ribicu ali sam je izgubio u mrezi i sad nista
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to si vec rekao... de de ne sekiraj se imam neke malce kad poodrastu poslacu ti par ako hoces...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 2:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovo mi je prvi mrest i ja se tako uzbudio ali nista a sa mrezom sam joj malo slucajno prtisnuo stomak i izgleda kao da je nesto izaslo dali ce to da joj smeta?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislimd a oce i ja mislim da ti trebas da me poslusas i da nadjes spric pod hitno!!!! imas u svakoj apoteci i trazi po mogucstvu najveci. da li hoces par gupija da ti sacuvam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 2:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne hvala jer mi je jos jedna zenka skotna
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u redu a kad sam joj okrznuo stomak ona je stala sa porodjajem i kad ce da nastavi porodjaj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 2:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

neznam. prati je . mogao bi da joj stavis povrsinsko bilje ili mahovinu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 2:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima neka trava i nju sam stavio u mrestilicu a dali ima sanse da ne prezivi nijedna mala beba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License