Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest japanki Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sirena Xios




Registrovan: 21 Jul 2017
Poruke: 0
Lokacija: Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Apr 01, 2018 9:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobar dan svima.Molim Vas za savet I malu pomoc.Imam japanke I koje su se mrestile(odvojila sam ikru u poseban akvarijum) Danas je 3.dan od "izbacivanja" I primetime sam dosta belih jaja.Procitala sam da su to napale plesni 😢 Da li ima neko da mi posalje slike da vidim kako uopste izgleda ikra zahvacena plesnima ??Ja sam slikala telefonom pa ne znam koliko se jasno vidi

)Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 01, 2018 9:03 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2018 4:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ukoliko ikra nije oplodjena moze da pobeli ne mora da znaci da je pocela da truli i da ju je plesan uhvatila. Inace kada plesan uhvati to deluje kao da se vata zalepila na tu ikru/jajasce. Do sada bi trebalo da su se vec izlegli mali, nadam se da jesu i da nije ceo mrest propao..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Čir na japanki Lajka Bolest 3 Čet Dec 31, 2020 2:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License