Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest Kribensisa ... Toooooooooooo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 8:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nisam imao ancitrusa jer sam znao da jedu ikru i kada su kirbensisi polozili iku ja sam ancitrusa izvadio iz akvarijuma.........Nazalost nisam od njih nista izvukao Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 8:48 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Weseli
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 244
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 9:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

steta...verujem da im nije nesto dogovaralo, brizni su kribenzisi roditelji...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 12:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam jedan mali akvarijum od 20l, uzeo bih jedan par kribova za njega ali su mi tu kozice, ne bih da pitam da li ce jesti te kozice jer predpostavljam ali ajde...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 12:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesce,a ako hoces prdacu ti ja moj maticni par jer mi smetaju!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 12:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kribenzis ne jede kozice.
On ih naprosto tamani, iskorenjuje Smile Evo koliko daleko idu oni, apistograme kao i ramirezi i altiji...iz mog licnog iskustva: jedan se zavuce u biljke i isteruje, plasi kozice (i smaze koju tom prilikom) a ostali cekaju napolju i prozdiru ih!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 12:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E pa problem je sto trenutno nemam gde da ih strpam, javljam ti za par dana ako nadjem neko mesto a ako ti nije tesko, ti mi dotle pusti slike muzjaka i zenke. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 12:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kozice su im poslastica kao za dete cokolada
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Weseli
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 244
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 5:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da vas pitam u vezi mresta kribenzisa...i mizjak i zenka su se zavukli kod nekog kamena u tu vidim da su iskopali neku rupu, ne izleze odatle vec par dana...ili izadje muzijak a zenka ostane i obrnuto...kad muzijak izadje normalno se ponasa dok zenka kad izadje pocinje da ludi, ne pliva lepo vec u cimanjima, cese se od pesak i tera ostale ribice od tog kamena... jel moguce da ce biti mrest ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 10:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muzjak:
Image
Nevidi se bas nesto ali samo on se vidi u tom delu akvarijuma Wink
Zenka:
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 10:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Wlajko, ove ribe koje Miroslav nudi su skroz ok!!
@Weseli, mreste se ili su se vec izmrestili. Ne diraj nista vec kada se izlegu mali znaces jer ih roditelji vode po aq u "setnju", i nemoj imati bojazni da ce im nesto faliti. Niko im ne moze prici od roditelja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Weseli
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 244
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 10:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok Sale hvala, to mi je bitno da znam da ne treba nista da se dira da nebi nesto "pokvario"...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 11:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Miroslave, kada i kako da se dogovorimo oko preuzimanja riba? Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 12:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mogu ti posalti busom Wink
Kontaktiraj me na pp Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nestra1000
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2010
Poruke: 36
Lokacija: novi karlovci opstina indjija

PorukaPoslao: Ned Dec 19, 2010 5:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja cu da ubijem mog cistaca izleda je pocistio ikru od japanki Shocked Confused Confused Sad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil po ovom redu su bile moje emocije
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Ned Dec 19, 2010 6:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze Nestra...
Naslov teme je kao sto vidis mrest kribenzisa. Ako to slucajno nisi primetio evo ja sam ti rekao. Ti pises o svojim emocijama i koridorasima. Miroslav vise i nema kribenzise, a tema je bas kao i ona gde si pisao o japankama u 10 litara od pre par meseci. Zamolio bih te da povedes racuna gde i o cemu pises! Sve drugo sto si pisao ja sam obrisao. Zamolio bih te takodje da uneses podatke o svojoj lokaciji u svom profilu, mada to i nece biti toliko bitno ako nastavis ovakvim tempom. Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest Barbusa Tetrazone Aki1710 Razmnožavanje 0 Sre Apr 01, 2020 8:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License