Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest Kribensisa ... Toooooooooooo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Avg 22, 2010 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nakon tragicnog zavrsetka jedne zenka kribensisa,kupio sam drugu i posle samo tri dana zajedno provedenih muzjak i zenka su me obradovali Mrestom,neki ce misliti ovo je beskorisna tema,ali sam ja PRESRECAN!!!!!!!ima preko 50 komada ikra,za koliko ce mladj proplivati????Izvinite ako ima gresaka ruka mi drhti od Sreceeeee!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy KOje je boje oplodjena ikra?Posto je ova moja siva.......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Avg 22, 2010 11:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Avg 23, 2010 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

super!!!daj neku sliku..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pon Avg 23, 2010 12:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemogu,necu da diram,da nebih ja ostavili,inace mrest se obaio u pecini od kokosa!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Avg 23, 2010 12:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šta ćeš sa tolikim ribicama? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pon Avg 23, 2010 12:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Snacicu se!SAmo da malci budu zivi i zdravi!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pon Avg 23, 2010 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast kribensisima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pon Avg 23, 2010 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestitam nek je sa srecom, ovi moji nikako da se mreste, zenka ocistila pecinu pre par dana ali nikako da baci ikru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pon Avg 23, 2010 1:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Polako,ja nisam ni primetio da su se mrestili,reko:ajde da malo preuredim,kada je dosla na red pecino,ja okrenuo,kad ono ikra;nisam mogao da verujem,a juce sam gledao pecinu,i nije nista bilo,danas su se izmrestili!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Avg 23, 2010 6:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepa vest, obavesti nas kako se situacija odvija. Videces prelep prizor kad mladj propliva Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pon Avg 23, 2010 10:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Proplivace ti jako brzo. Par dana je u pitanju. Inace, kribenzisi nikada nece ostaviti ikru niti male. Sada ces uzivati u prelepom prizoru ocinstva i majcinstva. Inace kribenzise zovu "kvocka". Zato sto kada proplivaju mali, zenka i muzjak ih doslovce vode u takoreci setnju svuda po aq! Nemoj da te brine to sto ce da se "setaju" tj. plivaju po celom aq, majka i otac ili samo jedno od roditelja uvek motri na njih i cuva ih. Kada jednom pocnu da se mreste mrestice ti se cesto u kratkim intervalima. Desi se da neki malac otpliva dalje od svog jata, onda ga majka ili otac progutaju. Taman pomislis da su ga pojeli a oni se vrate do jata i ispljunu ga, tj. vrate nazad. Uzivaj u tim divnim ribama. I znaj da ako drzis jos nesto sa njima bas ce biti izlozeni torturi od strane kribenzisa. Izuzetno je lud ciklid kada ima male i desi se neretko da ubije drugu vrstu ribe.
Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pon Avg 23, 2010 10:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cestitam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pon Avg 23, 2010 11:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na cestitkama,u akvarijumu su sa zivorotkama,ali me one neznanimaju,sad su kribensisi na mestu broj 1!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Uto Avg 24, 2010 10:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nazlost,ikra ja nestala,juce je ila tu,ali danas nema nista! Sad Nema veze,prvi im je mrest,bice ih jos!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Avg 24, 2010 11:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne mogu da verujem prosto! Nikada mi se to nije desilo. A mrestili su se x puta... Ali kao sto kazes nema veze, bice ih jos i to jako brzo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Sep 05, 2010 12:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

DAnas kad sam upalio svetlo zenka se cudno ponasala,citao sam da se mreste za 2-3 nedelje,kada sam im dao hranu nije izasla iz pecina da jede....sumljivi su mi,ako bude nesto od maloh javljam! Wink Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest Barbusa Tetrazone Aki1710 Razmnožavanje 0 Sre Apr 01, 2020 8:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License