Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest Molly Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
malisa11
Akvarista



Registrovan: 04 Dec 2010
Poruke: 15
Lokacija: Beška

PorukaPoslao: Uto Jan 04, 2011 3:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me kako da znam da mi je zenka moli trudna....a ako nije kako da je omrestim posto u ak, imam i muskog i zensku moliku
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jan 04, 2011 3:43 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

liba
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2010
Poruke: 266
Lokacija: Tesanj Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Uto Jan 04, 2011 4:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas vec tu temu koristi pretragu...Evo ti da se sad ne mucis sa pretragom drugi put potrazi Wink Wink
Mreste se kao ostale zivorotke..
Pogledaj ovdje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
prljavi11
Akvarista



Registrovan: 04 Dec 2010
Poruke: 15
Lokacija: Beska (Srbija)

PorukaPoslao: Uto Jan 04, 2011 6:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok,thx Wink.ali nzm dal je isto kad se mreste black molly i molly
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Uto Jan 04, 2011 6:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A mališa , tj,prljavi, zašto koristiš dupli nalog? Znaš li da ti je to karta u jednom pravcu direktno za banovanje?

A moli je moli,, bila ona crna, žuta, miki maus...mreste se sve isto, "bacaju" žive malce.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
prljavi11
Akvarista



Registrovan: 04 Dec 2010
Poruke: 15
Lokacija: Beska (Srbija)

PorukaPoslao: Uto Jan 04, 2011 6:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

neee,,malisa11 je moj brat ja sam bio kod njega pa me mrzelo da ulazim na svoj nalog.... igrali smo zajedno igricu silkroad pa nam je ID bio prljavi11 A pw: malisa11 pa sad je on malisa11 a ja prljavi11 ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Žute moli (yellow lyra molly) chaosad Ponuda 0 Pet Nov 11, 2022 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly sa oteklim škrgama Psychofedex Ribe 0 Ned Jun 26, 2022 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License