Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest platike-iznenadjenje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
boban_bg
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2009
Poruke: 28

PorukaPoslao: Pet Dec 04, 2009 2:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 04, 2009 2:00 am Snimi Poruku Nazad na vrh

boban_bg
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2009
Poruke: 28

PorukaPoslao: Pet Dec 04, 2009 2:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boban_bg
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2009
Poruke: 28

PorukaPoslao: Pet Dec 04, 2009 2:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boban_bg
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2009
Poruke: 28

PorukaPoslao: Pet Dec 04, 2009 2:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala nebojsa, pronasao sam u medjuvremenu...nije mi problem kako da je postavim, nego nisam mogao da nadjem opciju gde pise "ubaci sliku" : ))))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Dec 04, 2009 2:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

slatkisi mali Smile samo nek se kote Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Dec 04, 2009 2:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nema na cemu, napisacu ja bojanu sutra u obavestenjima, sta bi ste promenuli ili dodali da ako je moguce da poveca taj font ili makar da stavi velika crvena slova-da bodu u oci:) nisi prvi koji nije video...bilo je i meni na pocetku malo, gde je bre ono ubaci sliku Smile

nego svaka cast na prvom mrestu, i da imas do kraja godine jos makar 10kom...a od godine da krenes i sa tesim ribama za mrest-eto kolko si u ovoj temi pisao-skontao sam da imas barbusepa recimo od godine sa njima da se oprobas:)

pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
boban_bg
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2009
Poruke: 28

PorukaPoslao: Pet Dec 04, 2009 2:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala..nikad nisam imao nameru da se upustam u mrest, ali kada sam ih video ovako slatke...
barbuse bih najradije mrestio, ali sam siguran da nije ovako jednostavno kao kad su platike u pitanju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Pet Dec 04, 2009 6:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e da li da odvoim trudnu platiku u manji aq jer u ovom gde je nikako da se porodi,a mozda i je ali imam barbuse pa su mozda pojeli male.ali ona je idalje trudna...pomagajte...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Dec 04, 2009 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa odvoji ali se isto tako potrudi da malima napravis mesta gde ce se skrivati dok ne odvojis zenku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Pet Dec 04, 2009 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

odvoji je i kad se okoti sacekaj jos 1 dan (na primer ) i onda je mrezicom prebaci u taj veci aq Wink

pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boban_bg
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2009
Poruke: 28

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kupio unutrasnji filter, ali ne smem jos da ga ukljucim, ususava ih Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 2:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa jel imas ventil za regulisanje brzine? Kakav si uzao filter?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
boban_bg
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2009
Poruke: 28

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 2:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisam to primetio..atman at-f101...i plus ih castio malo vecim prostorom za plivanje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boban_bg
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2009
Poruke: 28

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 3:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i ako ima, nisam video, a ni ne znam gde bi trebao da stoji
evo fotke

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 4:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledaj sa strana pri vrhu, trebalo bi da ima neka "plocica" koja se pomera i s njom regulises brzinu ako to taj model ima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malo cudan rep platike Nikollo Ribe 5 Sub Jan 29, 2022 7:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License