Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrijestilica za ribe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2016 6:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz drustvo
uzeo sam pre neki dna mrijestilicu za ribe nemam jos jedan akvarium pa moram u voom da drzim sve a inace mi treba stici jos jedan aq od 80 litara i njega cu koristiti samo za mlade ribice sada ovako moram
Prebacio sam u mrijestilicu 2 ribice jednu black molly i jednu gupiku
sada za black molly nisam uopste siguran da li je noseca
za gupiku sam tu i tamo mada mislim da jeste jer joj je crno ispod stomaka a to je znak ...
zanima me vase misljenje i da li ce njima nesto da se desi jer su odvojene od ostalih u taj mali prostor da li im to smeta i u kojoj mjeri jer ja jos ne znam da ocijenim kda su pred mrijest pa sam ove odvojio mozda i pre rano ...
kod molly je stomak bio bas bas veliki sada se malo smanjio vjerovatno slabije i jee mada ni sada nije bas mali nadam se da cete moci vidjeti na slikama
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2016 6:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2016 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemas potrebe za kotilicama kod zivorotki, znam svi smo mi cekali i po cijelu nooc kad ce se okotiti xd
Ali vjeruj mi samo nabavi plutajuce bilje i ribe ce se stalno mrijestiti, a mali ce da se kriju po tom bilji Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2016 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozes da mi kazes tacno kako se to bilje zove i gdje ima da se nabavi ... ja sam inace iz visokog tu smo blizu pa ako imas ti nesto da se dogovorimo da mi prodas ili sta znam nesto bi se skontalo ... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2016 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rogolist se zove na nasem, a latinsko eratophyllum demersum, takodje i pistie su pogodne za to, ims jos koliko hoces, a to su ti neke osnovne, a ja ti nemam tog bilja nikako Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2016 9:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovako druz ove ribe nece skoro da se kote moli ti se najverovatnije vec okotila a gupi tek za destak dana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2016 10:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tnx pustam ih onda van narednih 7 dana
pratit cu ih jos malo mozda u medjuvremenu nadjem te trave sto mi aldyn kaze malo je tesko jer niko nema ...
a moli ne znam ne vjerujem barem nije u mene u akvariumu pratim ih svaki dan pa ako nastavi da joj raste stomak i nju cu pripaziti jos koji dan cisto da sam siguran a i stize mi akvarium jos jedan od 80 litara brzo tako da mi nece biti frka za male hvala na info gotika
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2016 6:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vec drugi dan ova ribica mi je nekako pasivna samo po coskovima stane i ne mrda nigdje ima ono crno pa mislim da bi mozda mogla da se okoti uskoro ali et da pitam jel se inace ovako ponasaju pred okot.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2016 7:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

ne mogu da nadjem gdje je tema da se edit pa ev slike izvinjavam se za dupli post uglavnom ribica je pasivan nije aktivna kao prije crno joj je da li ce da se koti brzo i udebljala se
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2016 7:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ova bi mogla ubrzo, ako zelis nju prebaci sad u kotilicu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2016 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

evo je Very Happy sad lagano cekanje postavim slike malih cim budu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Jun 05, 2016 12:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskljuci svijetlo i pojacaj joj ishranu Smile
Samo nikao da skontam kakva je ovo kotilica...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Ned Jun 05, 2016 12:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hoce za dan dva imaces malce sreno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Ned Jun 05, 2016 9:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obicna plasticna mrjestilica sa 3 pregrade mogu da se stave a i ne treba usput akvarium mi nikad gore ne izgleda ali sta je tu je prepolovio sam ga sa spuzvom da bi imao gdje male da drzim jer nemam jos jedan akvarium :/ i sada cekam da se okoti ova sto sam odvojio primjetio sam i da jede slabije valda je to normalno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Pon Jun 06, 2016 5:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prosto da ne povjerujes Very Happy ona ribica sto sam je prebacio jer mislimo da ce brzo da se koti ... malorpije sasvim slucajno sam oko akvariuma nesto i ugledam kako jednu ribicu ganjaju 2 velike ahahhaha brze bolje je spasim od njih kada pocela sasvim druga riba da se koti koja nije ni odvojena odma je uhvatim i ubacim u mrjestilicu evo vec 20 a jos nije gotova kako vidim ima jos crno sada ne znam kada ne bude ni malo crno znaci da je gotova jel da ????
ubacim vec slike dok se ovo zavrsi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Pon Jun 06, 2016 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo slika drustvo Smile
Image
Image

isitnio sam im granulice cime hranim velike nadam se da ce poceti da jedu ne bi volio da izgubim puno njih nadam se da ce da prezive
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Prepoznavanje ribe aqufini Afrički ciklidi 0 Pon Apr 01, 2024 12:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License