Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mutna, mlecna, prasnjava voda... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 2:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovaj sa slike svojom cevkom dopire do površine vode.

Takođe, ima veliku površinu filter materijala.

I mislim da je neznatno skuplji od "običnih".
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 2:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gari1809
Akvarista



Registrovan: 06 Jun 2010
Poruke: 138
Lokacija: beograd, brace jerkovic

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 2:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A kakav je sastav podloge?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 6:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A sto je ta cevka bitna toliko? Pitam jer nikada nisam koristio ovakav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 6:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jer ti bucka po povrsini i pravi talase i poboljsava kretnju vode. Takodje je malo skuplji od klasicnog kog ja ima, a filtracija je x2. Dobar je za te bas sitne cestice, jedina mana mu je sto je malo gabaritniji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 6:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vec imam buckanje vode... A cestice skuplja isto kao obican?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 8:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kažem vam ja da su to ovi Acini karbonati i da će da nestanu kada padne temperatura. Kažu na prognozi oko 10. avgusta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

reventon ::
Vec imam buckanje vode... A cestice skuplja isto kao obican?


Vidi, dao sam predlog a ti kako hoćeš. Ovaj košta oko 450 dinara, a možda može da se nađe i jeftinije.

Preporuku sam dao iz ličnog iskustva, ovaj filter i sam koristim i sve češće isključivo njega u akvarijumu od 75 litara (a imam i unutrašnji sa zazorom u kome se nalazi filter materijal i pumpa koju sam isključio.

Nema čestica, nema skrame.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavio sam taj filter malopre. Voda iz cevke samo kaplje, jedva da radi bilo kakvo uzburkavanje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je to, ići će brže ako je nivo vode na polovini otvora cevi (kolena), ili ako pojačaš vazdušnu pumpu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 9:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavio sam ga tacno na polovinu. Pumpa je odvrnuta do kraja. Atman At2500.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gasi svetlo i čekaj do jutra. Daj malo vremena i sunđeru da izbaci vazduh i počne da funkcioniše kako treba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 08, 2013 9:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šta je novo od ponedeljka?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Avg 08, 2013 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nista. Sundjer filter radi sve vreme, cak sam stavio i jacu vazdusnu pumpu. Bez ikakve promene...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Avg 08, 2013 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probaj ffm, ako vec nisi, ako i posle svega bude isto, onda pocni da se navikavas! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Avg 08, 2013 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam probao jos. Bas sad citam o FFM i vidim da su misljenja podeljena...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bela mutna voda Maridza Početak u akvaristici 5 Uto Sep 12, 2023 12:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Voda Borca vuce ka povrsini EmEmily Bolest 3 Uto Jul 11, 2023 2:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda Likan Početak u akvaristici 7 Pon Feb 15, 2021 2:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Voda "Mutna, mlecna, prasnjava ... goran012 Početak u akvaristici 3 Uto Nov 03, 2020 5:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License