Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 muve Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Pon Jun 21, 2010 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja moje ribice hranim muvama,uhvatim muvu i pokidam krila i ubacim ribama, jako mocno izgleda dok je male ribice jedu,prvo kidaju noge a kasnije ode cela!!a veliki skalar je proguta celu!!a preko zime u kutijcu sa crvima ostavite i za 7 dana bude puna muva!!ribice moze se reci hibridno rastu od nje!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 21, 2010 11:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

spaske
Akvarista



Registrovan: 25 Apr 2009
Poruke: 52
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muve su odlična hrana za ribice, ali svi znamo gde sve muve lete i tako vrlo lako mozemo da ubacimo naku zarazu i bolest u nasem akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 12:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ta mogucnost postoji i kod komaraca ako ih budete ubacivali u akvarijum ..... zaraza
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 3:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

v!KTOR ::
ja moje ribice hranim muvama,uhvatim muvu i pokidam krila i ubacim ribama, jako mocno izgleda dok je male ribice jedu,prvo kidaju noge a kasnije ode cela!!a veliki skalar je proguta celu!!a preko zime u kutijcu sa crvima ostavite i za 7 dana bude puna muva!!ribice moze se reci hibridno rastu od nje!!


kako mislis a preko zime u kutijcu sa crvima ostavite i za 7 dana bude puna muva!! objasni stvarno nekapiram
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Uto Avg 10, 2010 1:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

EMKA ::
v!KTOR ::
ja moje ribice hranim muvama,uhvatim muvu i pokidam krila i ubacim ribama, jako mocno izgleda dok je male ribice jedu,prvo kidaju noge a kasnije ode cela!!a veliki skalar je proguta celu!!a preko zime u kutijcu sa crvima ostavite i za 7 dana bude puna muva!!ribice moze se reci hibridno rastu od nje!!


kako mislis a preko zime u kutijcu sa crvima ostavite i za 7 dana bude puna muva!! objasni stvarno nekapiram

Crvic postaje larva i iz nje izadje musica ,to su oni crvici za pecanje moze i preko leta da izadje musica ali moras da drzis u frizideru i obavezno da zatvoris kutijcu sa crvicima ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Sre Sep 01, 2010 7:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro ::
ta mogucnost postoji i kod komaraca ako ih budete ubacivali u akvarijum ..... zaraza


Pogotovo ako su malaricni Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License