----------------------------------- BOKI00 Ned Dec 23, 2012 8:17 pm Muzjak ksife ----------------------------------- primetio da muzjak skife otezanopliva samo se krije i kao da je poceo dagubi boju postao je svetliji nego sto je bio,mozeli mi neko pomocioko ovoga?hvala ----------------------------------- avram Ned Dec 23, 2012 8:23 pm ----------------------------------- da nema slucajno neke bele tacke ili mrlje? da li si ubacivao nesto novo u akvarijum ? ----------------------------------- BOKI00 Ned Dec 23, 2012 8:51 pm ----------------------------------- imao je i on i zenka pre jedno mesec dana te bele tackice.pa mi je prodavac rekao da ih odvojim i sipam kapi FMC MIS POSLE posle toga bio je ok do pre dvadana.zenka je ok sad samo muzjak cuti ----------------------------------- Spoooky Uto Dec 25, 2012 1:44 pm ----------------------------------- Mogao bi malo da opises svoj akvarijum,koliko cesto menjas vodu,usisavas podlogu,peres filter...nesto mu smeta ocigledno...nadam se samo da se nije otrovao amonijakom...jer iz iskustva znam da se tako ponasaju kad su otrovani amonijakom... :( ----------------------------------- BOKI00 Uto Dec 25, 2012 11:56 pm ----------------------------------- akvarijum mi je 30l.jednom mesecno izvucem iz njega oko 15l vode i ubacim svae koja je ostojala 24h.sve druge ribice su ok samo muzjak taj sto nesto kunja :) nekada mi se cine da je ok a nekada samo cuti ispod nekog kamena ili gde uspe da se zavuce. ----------------------------------- gotika Sre Dec 26, 2012 8:58 am ----------------------------------- sta imas jos od ribica u akvarijum?nemora da znaci da je bolestan mozda ga neka riba terorise pa se zato krije ? ----------------------------------- BOKI00 Pet Dec 28, 2012 8:22 pm ----------------------------------- imam kupike,ksife,moli,zebrice.zasad zgleda ok nekrije se jede sve super