----------------------------------- Petra.. Sub Jul 31, 2021 10:32 am Naduvena zlatna ribica sa najezenom krljusti ----------------------------------- E ovako, ja imam jednu zlatnu ribicu u okruglom akvarijumu. Otisla sam na more i bila sam tamo jedno desetak dana i ostavila sam joj neku hranu u belim kockama koju sam kupila u pet shopu koje se postepeno otapaju i sluze za vise dana. Ovo nije prvi put da joj to ostavljam. Vec sam joj jednom ostavila i sve je bilo uredu. I juce kada sam se vratila videla sam da se nadula. E sad ja ne znam da li se ona zaista nadula ili je samo porasla s obzirom da su mi i drugi ljudi govorili kako brzo raste, ali ja to nisam primecivala jer sam svaki dan sa njom, ali kapiram da ne moze bas tako brzo da poraste. Ono sto me je zaista zabrinulo je to sto se njoj krljust nekako najezila. Ja sam joj naravno zamenila vodu i to, ali ne znam sta sada da radim. Ona se takodje cesto okrece i pluta pa su mi ljudi koji su mi je prodali rekli da ima problema sa mehurom za vazduh ali da nije strasnobi da ce da zivi sa tim. ----------------------------------- Bojan95 Ned Avg 01, 2021 9:07 am ----------------------------------- Tvoja ribica ima Dropsy. Cesto bakterijsko oboljenje, imas dosta podataka na internetu o tome.