Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Najbolje gupike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
chepik
Guppy Guru



Registrovan: 19 Feb 2010
Poruke: 115
Lokacija: Bulgaria,Vidin

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 11:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima sto mislite da imam lepe gupike.Ia mislim da vi svi imate lepe
kao todor,niukro.... Labeo Becolor i ti imas vurlo lepe primerke ali bas ti fali fotografisanje.

Par reci o meni poceo sam raditi sa gupikama (ukrastanje i selekcie) pre 2 godine i mislim da nisam bas strucnak bar da svaki dan chitam chitam i uchim genetiku mislim da sam u skoli prospao ovaj del biologije Smile stvarno ne pamtim nisto iz skolu pa sad sam se vretio nazad.
Mogu iz ove 2 godine moih iskustvo sa gupikama samo dati neki savet.
Vidim da i kod vas kao i kod nas je trudno nachi dobrih primeraka gupike i neko ko stvarno se zanima sa selekcije.
Uglavno jesli neko hoce se zanimati s gupikama moj savet je da ne pocne sam to raditi da naje nekog druga i dvoje ih da uzmo JEDNA linija naj vishe 2 i pocheti raditi sa nju i ostaje se nadati da ce se naci 3,4,5.... i tako sa svaki chlan uzmete novo liniju... mojda ce te da neki dan i da imate Guppy Club (mi nemamo ).

Ja sam ovde na forum bas svaki dan i jesli neko znima nesto neka pita.

A zaboravio sam, ja sam moje lineje nabavio sa Aquabid bio sam sam zagubio sam sve roditele polucio sam ribe samo s jedno liniu al su sve jenke bile sterilne.Zato i tako mi se svija ovaj mujkarac gde sam stavio za mesec semptebar posto je on rezultat 4-5 ukrustanja ali bas sad mi fali jenka za njemu Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 11:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lepo lepo... nekad kad budes imao vremena mogao bi neki duzi tekst da napises o svemu, i ukrstanju i selekciji, linijama, kako kad s kim i zasto Smile da nam otkrijes neke tajne...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Uto Okt 12, 2010 12:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Chepikova prica za Guppy Club je interesantna... bio bi to dobar trip... Jbg, ja bih rado radio s nekim na linijama gupika, ali nemam s kim...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chepik
Guppy Guru



Registrovan: 19 Feb 2010
Poruke: 115
Lokacija: Bulgaria,Vidin

PorukaPoslao: Uto Okt 12, 2010 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Labeo ova je prelepa stavrno samo ti foto fali naji nekog druga da slika
i to je linija lichi na Spanish Dancer
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Uto Okt 12, 2010 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Chepik, nije problem u znanju sa fotografijom, nego skupljam pare za fotoaparat... a kad se novac razlegne na sve strane akvaristike, onda tesko da mogu da skupim brzo... To je taj problem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License