Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Najbolje gupike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 9:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja vam kazem da Labeo Bicolor ima najbolje gupike na forumu,bar ja tako mislim xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 9:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 2:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@ Viktor

Hvala na komplimentu ali siguran sam da mnogo gresis Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanja1994ki
Akvarista



Registrovan: 10 Apr 2010
Poruke: 28
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 6:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam znao da ih Labeo svercuje iz Swazilanda.
U svakom slucaju,bile prosvercovane ili ne,meni se veoma dopadaju Smile 1.klasa Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 6:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahahahaaha Very Happy Lepo, lepo, sad si otkrio kljuc uspeha Very Happy Shalu na stranu, zna se cije su gupike ovde ubedljivo najjace, pazljivo selektovane, pazljivo birane, rezultati godinama iskustva...pa vi sad pogadjajte ko je to... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 8:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hmhm ko ima bolje od tebe,odakle ih svercujues to nzm,hteo bih i ja da svercujem kao i ti ali sam neiskusan pa necu da padnem!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 8:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

xaxxaxaxa svercuje ... on misli na bojana ... moji favoriti su bojan i chepic
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moreee, bratance iz blgaria sije sve redom Smile - to mi komsija, ja pirocanac, moram od njega nesto da presvercujem Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Chepik je opasan sto se tice guppy linija, ali ruku na srce, meni su Bojanove gupike broj 1...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 9:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni 1.Labeo Bicolor.2bojan,3cepic,ali svako ima svojhe misljenje,ali mi nije jasno kako sam ja to izveo da sam ovu temu postavio?jan nisam siguran da sam ja to uradio....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 9:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Chepik ima nekoliko dobrih linija i ume lepo da radi s njima. Sto se mene tice on je broj 1 Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A sto se mene tice, vas troje (Labeo,Bojan i Chepik) delite prvo mesto Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma svi troje su extra, ali cini mi se da chepik ima dobro iskustvo sa njima i najvise sa ukrstanjem... i to koliko vidim dosta dobro zna i genetiku i sve ostalo...
Ali svo troje imaju dobre gupike, bice od njih nesto Smile Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@ Thageriona

Chepik i Bojan su carobnjaci sto se tice gupika, ja brate nemam ni znanje ni iskustvo niti jednu jedinu liniju, tako da ne mogu da se poredim ni sa mnogo manje iskusnijim od Chepika i Bojana, ali tebreks, hvala na lepom misljenju Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hehe, mozda nemas iskustva onda na tref dobijes lepe gupike, onda imas vise srece nego pameti Smile haha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahaha, Fricky, najrealnije je da ce biti tako Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License