Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nano beli 27 lit - Mountain forests Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Akvarijumart
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 64
Lokacija: Gandijeva 122v.lok7 Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 06, 2014 5:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo komplet nove postavke ovog malisana. I ovde smo akcenat dali na hardcape-u. Zeljno iscekujemo Vasa misljenja o ovom malisanu.
Od riba trenutno su ubacene Amande, ali u planu je da ih zamenimo sa nekim sitnijim ribama, jer smatramo da bi bile prikladnije za ovakvu postavku.
Akvarijum je slikan pre 2 nedelje, a formiran je nedelju dana ranije.
Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Uto Okt 07, 2014 3:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo izgleda, bice jos lepse kad malo uraste.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TheDoVla
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 387
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Uto Okt 07, 2014 2:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda gresim, ali cini mi se da je podloga predebela.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akvarijumart
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 64
Lokacija: Gandijeva 122v.lok7 Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 07, 2014 2:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brda su namerno pravljena kako bi se oslikao pejzaz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Akvarijumart
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 64
Lokacija: Gandijeva 122v.lok7 Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 1:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Konacno evo novih slika ovog akvarijuma, pa da vidimo u kakvom je stanju Smile
Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
TheDoVla
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 387
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 1:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam mislio na kompletnu podlogu. Sta je konkretno podloga. Ako je nesto na fazon Aquasoil-a, zer nije moglo sve komplet da bude npr 1-2cm nize???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akvarijumart
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 64
Lokacija: Gandijeva 122v.lok7 Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 2:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Podloga je Aqua Soil Amazonia. Moglo je, ali ne volim kada zveknem pincetom u dno, pa ne mogu ljucki da posadim biljku zbog tanke podloge, tako da meni licno vise odgovara kada imam bar 5 cm podloge. Zao mi je sto Vi to vidite kao manu ovog akvarijuma, ali tako je kako je. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 2:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja iskreno vidim kao manu ovaj kamen....bilje da ne spominjem,sve utegnuto kao i uvek,ali taj kamen mi je bas jednolican. Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TheDoVla
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 387
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 3:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daleko da je od mane, ali jednostavno, akvarijum je i ovako mali. Mislim da bi mnogo lepse izgledao sa malo tanjom podlogom, bar u prednjem delu. 1-2cm ne bi nista promenilo za bilje u prednjem planu.

Kamen deluje preveliko, nezanimljivo, nema neku teksturu, mada bilje to moze lako da prekrije. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 9:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel ovo onaj skupi lepotan? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 9:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast..jako lepo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tripko
Akvarista



Registrovan: 19 Okt 2014
Poruke: 152
Lokacija: Serbia-Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 10:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

super je akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 11:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo, standardno pedantno... Ovaj akvarijumcic vam je sjajan proizvod
Ali isto bih istakao da mi ovaj kamen nije nesto, nesto mi ne lezi, mnogo je pravilnih linija, bar po mom ukusu... imate mnoooogo lepseg kamena u radnji...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akvarijumart
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 64
Lokacija: Gandijeva 122v.lok7 Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 12:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto se kamena tice, takav je kakav je, priroda ga napravila takvim. Ovaj kamen je odabran jer nema veliku osnovu, pa samim tim ne zauzima puno mesta, dok lepse kamenje koje imamo u radnji, sa vecom osnovom je jako tesko uklopiti u ovakvu postavku. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nano cube ideja, upomoć Nerd Početak u akvaristici 23 Uto Avg 15, 2023 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali akvarijum NANO TANK Kacica Početak u akvaristici 11 Sre Mar 15, 2023 5:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka beli kisobran - alga?? pingvinpilence Alge 0 Sub Mar 26, 2022 8:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nano reef - početak sage Mixerlo Morski Akvarijumi 48 Sre Jan 15, 2020 4:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nano reef LazarZ1 Morski Akvarijumi 10 Ned Dec 29, 2019 2:00 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License