Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Napokon je stigao Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
GoranAnita
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2010
Poruke: 45

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stefkoss ::
vidi se napredak bravo


hvala...cekam samo da stignu neke grane vinove loze da ubacim malo i da vezem ricu za drvce...!!!Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 6:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Objasni lepo zeni da to nije dobro po ribice. Mada i ja sam bila takva. Embarassed Imam jedan brodic u jednom malom akvarijumu, samo sto je zarastao u alge i mahovinu pa i ne izgleda tako lose.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nenad66
VIP



Registrovan: 22 Sep 2010
Poruke: 312
Lokacija: Tetovo Makedonija

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidi se napredak ,a ona "zgrada"( haha)je jos tu.Polako ubacuj bilje u zamisljenom pravcu i sve ce biti ok.(kad bi pozadina bila crna,mislim da bi sve to lepse izgledalo)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeli a odakle si ti to?
Samo slusaj kako te savetuju ovde i videces kakav ce ti lep akvarijum biti...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ili slusaj npr bojana,saleta,nikoura ili tako nekog (primer radi) za kog si siguran da ima mnogogodisnje iskustvo i sve njihovo sto ti se svidja usvajaj a to sto kazem neznaci da ostale ne slusas jer ti svi zelimo dobro i tebi i svim akvaristima. kazem ti ovo jer svakom se svidja drugi tip akvarijuma... eko voli ubiljen neko sa mnogo stena ... imam druga koji je slusao nekog coveka sta da radi i na kraju pored svih para koje je ulozio za neko kamenje njemu se nije svidjalo. on nazalost vise ne drzi akv
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
GoranAnita
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2010
Poruke: 45

PorukaPoslao: Pet Sep 24, 2010 1:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fricky`88 ::
Jeli a odakle si ti to?
Samo slusaj kako te savetuju ovde i videces kakav ce ti lep akvarijum biti...



iz Negotina
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Napokon Diskusi :) marija_sara Akvarijumi 7 Uto Feb 16, 2016 10:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Napokon pušten u pogon - 110L Corydoras Akvarijumi 26 Ned Feb 08, 2015 2:52 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Napokon bazence :D nickname Upoznavanje 1 Sub Nov 15, 2014 12:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Napokon novi akvarijum Nelle333 Akvarijumi 30 Sub Jun 15, 2013 10:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Napokon novi akvarijum Nelle333 Početak u akvaristici 21 Sub Maj 04, 2013 6:42 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License