Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Napredak u 2019. godini Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Dec 12, 2019 6:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postovani forumasi,

ima nas dosta koji posecujemo, sto redovni sto povremeni clanovi, ovaj forum ali slabo ko azurira svoje postavke, vecinu poruka vidjamo samo nove clanove kad dodju i onda i oni odustanu od azuriranja, da ne spominjem postove koji su samo neki problemi kako sta i kako gde da uradim da.. itd. Ova tema se otvara da se probude neke stare teme da se vidi koliko su nam akvaijumi napredovali ako ste voljni da podelite, molim posaljite Vasu temu (link) i najnoviju fotku Vaseg akvarijuma da vidimo kako to sada izgleda i kako vam je napredovao akvaijum. Ukoliko nemate temu imate sigurno neku fotku kad ste krenuli sa startom akvarijuma. Vazi i za slatke i za slane vode!

Hvala unapred svim clanovima koji su voljni da podele svoje akvarijume sa ostatkom foruma, ne stidite se svog truda!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 12, 2019 6:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

DejanM1980
Akvarista



Registrovan: 27 Okt 2016
Poruke: 12
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Dec 12, 2019 7:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo mog doprinosa, nisam nešto aktivan previše sa ostavljanjem saveta (manjak vremena) ali da na ovaj način mlađim akvaristima pomognem sam voljan Very Happy . Mali update zbog problema sa linkovima.

Početak:

Image

Pa promena uzrokovana ovim forumom:

Image

Trenutno stanje sa prelaskom na veći akvarijum

Image


Poslednji izmenio DejanM1980 dana Pet Dec 13, 2019 5:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2019 12:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pocetak svih pocetaka
i kraj


Prelazak na vecu litrazu
Trenutno stanje


Poslednji izmenio bolan970 dana Pet Dec 13, 2019 12:14 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2019 2:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lisac svaka cast za otvaranje ovakve teme. Na zalost mnogo starih clanova je prestalo da azurira svoje teme, i ne samo to vec su potpuno prestali da pisu. Ja sam poceo da citam clanke na forumu pocetkom 2017. i bas dosta clanova koji su tada tu bili vise ne dolaze na forum. Verujem da su se zadrzali ovde, bilo bi jos mnogo kvalitetnih tema. Na zalost i administratori i urednici takodje slabo posecuju forum, jos slabije pisu. Nadam se da ce se to popraviti, i ti sam si se vratio na forum posle neke pauze.
Evo nek se vrate na ovu temu za pocetak.
Iako azuriram svoju temu i aktivan sam evo da dam doprinos ovoj temi..

Avgust 2017.

Image

Ova postavka je otisla u istoriju u novembru 2019.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2019 3:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj prvi akvarijum od pre 6 godina. 100 Litara
Postavka stara 4 dana Very Happy

Image

Link: http://www.akvarijum.org/forum.....15694.html



Drugi akvarijum 190 litara

Image

Link: http://www.akvarijum.org/forum.....27-45.html



Treći i sadašnji akvarijum 240 litara. Star 3 nedelje.

Image

Link: http:////www.akvarijum.org/for.....22428.html


Poslednji put izmenio WoodyAllen dana Pet Dec 13, 2019 5:33 am, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2019 5:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Linkovi nikome ne rade
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2019 10:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hmmm - ja ne bih trebala da se javljam na temu napredak 😂. Ja se u mom vratila na zlate - bebe. A, uz zlate bebe, zna se kako ide sa biljem - malko one ogranice izbor bilja. Nema veze, meni je puno srce sa njima, a za igranja sa biljem tu je nekoliko kos manjih akvarijuma.

Tema je Crvenkapa (linkovi me rade)

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2019 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mala pomoc kod linkova -

Obrisati prvi deo i ostaviti od drugog http-a u pretrazivacu kao adresu.

Npr uzeta je prva adresa postavljena u ovoj temi:

http://www.akvarijum.org/forum/link.php?url=http://www.akvarijum.org/forum/post233928.html?highlight=#233928

Kad se obrise prvi deo normalno otvara stranice. Nadam se da ce Bojan da resi nekako ovo, ukoliko je moguce da se resi.. ne razumem ti se ja u tehnologije samo u akvaristiku. Razz

@Bojan95 ima oko 65-85 aktivnih clanova u toku jedne nedelje zavisi od nedelje do nedelje (mozda ima negde statistika koliko ima u proseku na nedeljnoj bazi, ali mi kao clanovi ne mozemo to da vidimo), ipak mi smo akvaristi trebalo bi da imamo strpljenja da sacekamo par dana kad ljudi ne rade, tipa tek za vikend ce da fotkaju akvarijume, pa dok izaberu fotku koja odgovara, pa u ponedeljak kad ne budu imali sta da rade na poslu nadam se da ce od dosade da odaberu po jednu fotku pa da uploaduju u temu.. salim se naravno, ali iskreno se nadam da ce se javiti ljudi koji bas dugo nisu azurilali svoje teme, a bilo je dosta zanimljivih postavki pa me bas zanima kako je stanje sada i gde su dogurali sa litrazama. Smile

Nego normalno je praviti pauze u akvaristici jer dok se odlucis sta i kako ces zaglavis sa necim sto nisi ni planirao, makar je kod mene takav slucaj, pa kad se pretera jednostavno bude ti muka pa dodje da batalis sve ali ipak zadrzis mali deo koji i dalje odrzavas pa onda krene neka euforija sa novim procitanim clankom pa opet krenes sa novim projektom i tako a usput nadjes zenu/muza, rodjenje deteta, zavrsis fakultet, nadjes nov posao, dobijes unuce i takooo.. svasta nesto se nadje usput sto moze da se desi pa da nastane pauza.. nadam se da me razumes. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2019 2:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam na forumu svaki drugi treci dan, proveravam sta ima novo.
Na svojoj temi nisam preterano aktivan, jer je akvarijum u funkciji dve godine, a bezveze mi je da kacim slike svake sedmice,kada se situacija ne menja.
U poslednjih 15tak dana sam opet poceo da pisem, jer ima desavanja (mrest skalara) a i otvorio sam novu temu za novi akvarijum koji sam startovao pre 20 i kusur dana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mboban
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2016
Poruke: 82
Lokacija: Zemun, Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 15, 2019 3:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo stanja kod mene, ne stižem da se bavim akvarijumima više od posla, samo redovna zamena vode na 7-10 dana 30-50%...

Biljni barbusarijum:

Image

Diskusi:

Image

Mali sa endlerima i kozicama:

Image


Poslednji izmenio mboban dana Ned Dec 15, 2019 3:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Dec 17, 2019 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast za ovu temu,svracam par puta nedeljno ali samo citam.retko postavljam nesto novo Smile
Dosta se napredovalo u ovoj godini ali presudite sami

http://www.akvarijum.org/forum.....tml#252800
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Dec 18, 2019 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slab odziv forumasa posle nedelju dana, valjda ce do Nove jos da se oglasi.. Smile

Nije valjda da ostalih 60+ ljudi nema sta da podeli sa ostatkom foruma? Verujem da ima jos super akvarijuma kao sto su azurirani u temi i van nje, ponavljam ne stidite se svog truda. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
becke021
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2017
Poruke: 110
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Dec 20, 2019 1:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i mene:

Prvenac
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
respectre
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2011
Poruke: 100
Lokacija: Srem

PorukaPoslao: Pet Dec 20, 2019 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je moja tema http://www.akvarijum.org/forum.....ght=#67927 Ni sam ne znam zasto nisam postavljao nista u nju iako sam bio aktivan na forumu Smile
Kad sada citam temu sramota me koliko sam naporan bio.

Elem evo i tri slike. Prva je punjenje, druga godinu dana kasnije, a treca od danas posle promene postavke dok sve ne dodje u ravnotezu. Bilo je faza izmedju ali slika nigde. Sledece godine nadam se nekom novom, mnogo vecem i ozbiljnijem projektu... Kada smo u Srbiji slabi sa novcanim sredstvima a sve bi voleli (kao majmuncici) pa se dovijamo na sto nacina.



Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
xxxvelja
Akvarista



Registrovan: 10 Avg 2012
Poruke: 223
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 25, 2019 6:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene ima napredka samo u masi anubija.... pre ih bilo puno a sada ih ima mnogo..... Smile Kada se promeni nesto bitnije kacim u mojoj temi....
http://www.akvarijum.org/forum/potocic-t26485.html


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Napredak Gupija :) doktor.doca Guppy fun club 6 Čet Dec 13, 2012 11:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slab napredak biljaka Juice_93fu Biljke 5 Uto Maj 25, 2010 7:50 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License