Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Naseljavanje akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
virwen




Registrovan: 29 Jun 2015
Poruke: 0
Lokacija: Opovo

PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2016 9:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,
Uskoro mi stize akvarijum 150x70x50,to je ako je moj proracun dobar oko 525l vode.Planirao sam juzno amerikance da ubacim i vec sam nabavio 5 gheophagusa red head tapajos i 5 gheophagusa kojima sam zaboravio ime ali su najmanji od svih gheophagusa (toliko sam zapamtio,ne ide mi bas latinski Razz Smile,takodje i 7 skalara koje cekam da se upare pa da izbacim visak.E,sada imam problem posto bi ja ubacio pola amazona unutra pa ne znam da li bi isli Heros sp. Rotkeil sa njima i koliko komada bi moglo ili silver dollar.Plecosa necu da ubacujem nego planiram nesto manje od njih.Vec danima citam po netu o amazonskim ribicama koje bi mogle da idu sa njima u akvarijum i sto vise citam,ta se lista sve vise povecava.Tako da trazim pomoc i savet sta bi mozda najbolje bilo.Otvoren sam za sve predloge.Podloga ce biti sitan recni pesak,lisce,gomila vrbe koju sam sekao i spremao zadnjih nedelja Smile,panjevi ruze,lisce.Inace nisam pocetnik imam 200l malawi,40l kockicu koja je biljni i 220l akvarijum gde se sada nalaze skalari i gheophagusi i znam da je za te ribe ta litraza mala ali srecom sve su mlade ribice na nekih 3-5 cm,pa cim dodje novi akvarijum odmah ih prebacujem u njega.

Unapred hvala Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2016 9:53 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License