Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 needlefish Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
iva
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 55
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pon Sep 20, 2010 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupujem slatkovodne needlefish. Ako je neko upoznat gde se ima naci u Srbiji neka javi.




Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Sep 20, 2010 11:55 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 1:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Video sam ih u pet centru na NBG pre 3 dana, nisam zagledao ali su velicine oko 3cm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
darko.potic.33
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2010
Poruke: 206
Lokacija: Srbija, Nis

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas su interesantne i atraktivne,kakve uslove im je potrebno omoguciti,i koliko kostaju te ribice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 2:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ribica kod mene kosta 1 euro i kao sto postupas sa ostalim ribicama tako postupaj i sa njom.
ja ih imam dve i velicine su 3 cm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
darko.potic.33
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2010
Poruke: 206
Lokacija: Srbija, Nis

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 2:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka vrsta ribice zahteva razlicite uslove ( temperatura,svetlost,velicina akvaijuma...) tako da nisam bas siguran da si u pravu sto se tice postupanja prema ribicama...
pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 2:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja ih drzim zajedno sa gupima ,blacko moli,ksifo,botia
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 2:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stefkoss molim te da vise ne govoris da za sve ribe treba ista temp, parametri vode i sl...

Darko.potic.33 ne znam o ovoj ribi mnogo toga jer me ne zanimaju toliko, pogledaj da li ima nesto u bazi riba, ako ne probaj da nadjes na google nesto o njoj. Kao sto sam rekao gore, cenu ove ribe ne znam, ali taj pet centar gde sam ih video je jako skup, pogledacu ti cenu za nekoliko dana kad opet budem isao tamo, ali znam da su cene u ostalim manjim prodavnicama sve ribe jeftinije oko 3 i vise puta nego tamo. primer, diskus je kod njih oko 3500-4000din, a ja sam nasao diskuse u manjim radnjama za 800-1000din pa sam proceni, + su te ribe iz uvoza, tako da preporucujem ako vec zelis ove ribe koje trazis, trazi od nekog privatnog odgajivaca ili u manjim radnjama. pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
darko.potic.33
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2010
Poruke: 206
Lokacija: Srbija, Nis

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 3:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wlayko91 hvala puno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 3:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne kazem da im treba sve isto ali bi mogle da se drze sa njima i kostaju 1euro provjereno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bokyly
Akvarista



Registrovan: 18 Avg 2010
Poruke: 96
Lokacija: Ruma Srem !

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 4:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stefkoss ::
ne kazem da im treba sve isto ali bi mogle da se drze sa njima i kostaju 1euro provjereno


Profesionalac ! haha haha haha haha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 4:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sta je tu smesno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 4:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ste bas sigurni da ste videli ovu ribu a ne Dermogenys pusillus ili tako nesto?
Koliko ja znam ove ribe su mnogo osetljive, rastu do 40 cm i jedu samo zivu hranu, predator je.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 5:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

qq meni ja sve pogresio nigros hvala na upozorenju ja mislio na Dermogenys pusillus
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 7:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....php?t=2409

http://www.akvarijum.org/forum.....-t667.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
silwert
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 87
Lokacija: petrovaradin

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vecina riba pa i sami ciklidi u pet centru su iz novog sada
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License