----------------------------------- mabaus Pon Avg 15, 2011 9:37 am ----------------------------------- ok. je za sada jos uvek fali biljne mase ali polako sacekaj da se ovo razraste pa postepeno ubacuj. Inace izgledom svog akvarijuma nikada neces biti zadovoljan, uvek ces zeleti nesto bolje i nesto drugo kao i vecina nas. Pa cak i kada ti svi budu pricali da ti aq. super izgleda tvoja ruka i tvoje oko ce uvek nesto pronaci da fali. Sto se tice dimenzija aq. moja jedina zamerka ( ali mogu da razumem zasto si to uradio) je sto nisi stavio vecu sirinu ako zelis da ti aq. bude biljni, trebalo je da stavis min 55 cm da bi lepo sadio biljke prednjeg, srednjeg i zadnjeg plana. Ali svi mi zelimo da nam aq. bude sto duzi ne obracajuci paznju na sirinu bitna nam je svima prednja strana, ali kasnije se pokajemo kada krenemo da ubacujemo biljke, bar je to slucaj sa mnom. Inace aq lepo izgleda zao mi je samo sto nisi slikao jednu sliku po danu da vidimo lepo i krov i postolje pa se nadam da ces i to slikati. Pozdrav