----------------------------------- Cola Čet Jan 10, 2019 4:01 pm Neki Ciklidi i Leri ----------------------------------- Pozdrav dragi akvaristi, Siguran sam da je vec negde obradjena ova tema, ali ja ne mogu nikako da je nadjem. Imam juvel rio 125l, sa originalnom opremom, i u njemu imam: 6 neonki, 8 bendozi tetre, 2 odrasla muzijaka colisa leri od po 5-6cm, 3 sijamska algara, 2 ancistrusa, 2 botije (koje nesto ne rastu za 3 meseca nisu ni milimetar porasle), 1 velikog bikolora koji kulira, 1 amonijera i 1 borca koji kao da nije tu i imam dosta biljaka koje cu sad da skratim jer mi mnoo zauzima u akvarijumu, 1 lep panj i 1 stenu. Kao sto vidite totalni haos, ali niko nikog ne dira. Zelim da postepeno predjem na neke ciklide, na primer africke ciklide, da ih ima jedno 2 ili 3 para. Da li neko moze da me posavetuje sta da radim, ko bi mogao sa ovim colisa leri da leri ne bi bio pojeden ili ocerupan? Koji ciklidi, ne moraju samo africki :) Molim za brz odgovor jer bih najradije otisao danas posle posla u kupovinu :) Hvala najlepse, Pozdrav.