Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Neko čudna kapsula??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2016 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Juče sam u akvarijumu primetio nešto dosta veliko i čudno, veličine možda negde oko 0.5 cm, žute je boje i kada sam ga izvadio, jer sam mislio da je od puževa, samo ne znam kojih, od nerita je nemoguće (inače oblepili celo drvo malim jajašcima) zbog toga što je potrebna slana voda, a nijedne drge puževe nemam, čak ni barske ne vidim nijednog ni minijaturnog niti bilo koju drugu vrstu, u svakom slučaju ja to žuto čudo izvadim i dosta je bilo tvrdkasto, tvrdu opnu i onda je prepolovim i vidim da je puno sitnih jajašaca (slikao sam, al sam na poslu pa ne mogu da postavim sliku, postavljam včrs ako stignem).
A od ribica imam razbore, plavu neonku, borca, 2 garre, 4 oto-e, 2 cory-je, 3 amano kozice i 3 nerite i gupike, al njih ne računam, one nisu sigurno Very Happy

Dal nekome možda može da padne na pamet o čemu bi moglo da se radi, izvinjavam se što ne mogu odmah sliku da postavim Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2016 1:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2016 1:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

alien :DDD

ne znam sta je, al zvuci interesantno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2016 2:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Javi ako saznas sta je Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2016 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i slika, pa da probamo da zakljucimo sta bi to moglo da bude Smile


Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Micro
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2016
Poruke: 33
Lokacija: Beograd/Borca

PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2016 8:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene zivo zanima sta je sad ovo Laughing
Najvise me podceca na buba svabinu kapsulu sa jajima koju one inace nose sa sobom,ali reko mozda se neka muvala oko akvarijuma i ispustila slucajno.Mada izgleda malo drugacije...mozda da ostavis jednu polovinu u teglu bez vode a drugu u teglu sa vodom pa da vidimo sta ce da se izlegne,ako nisi bacio tj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2016 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi li koristio osmokot?
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Apr 19, 2016 7:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako se ubacivao osmokot onda je sigurno on Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 19, 2016 8:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma nisu buba svabu, pu pu daleko bilo Very Happy a i ja sam pomislio da je osmokot, al delovao mi je mnogo veliki u odnosu na Osmokot, tj. kako je izgledao Osmokot kada sam ga stavio u podlogu, bio je mnogoooo manji, a jos ovo kad sam prepolovio, izgleda kao da je bela ikra Smile e sad verovatno se osmokot vremenom naduva?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Uto Apr 19, 2016 10:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da, posle 6 meseci i vise stajanja u akvu tj podlozi osmokot bude naduvan poprilicno, bukvalno 3-4 puta u odnosu na kad je svez (neupotrebljavan) . ih, osmokot, znaci nista od aliena Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 19, 2016 12:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E veselo, sad sam se i ja smorio Very Happy taman sam se ponadao da je nešto interesantno, izvinjavam se na laznoj uzbuni i hvala na informacijama, trebao sam samo da ga turim nazad u podlogu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ima neko da poklanja Mahovinu, ... Ikebana Na poklon 0 Pon Jul 11, 2022 10:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li neko poklanja drvo za akvarijum? doca989 Na poklon 1 Ned Dec 26, 2021 11:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moze li mi neko identifikovati biljke? golff Biljke 2 Sub Avg 14, 2021 10:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Ima li neko nešto da pokloni a nešto ... Dedapočetnik Na poklon 0 Pon Mar 15, 2021 7:57 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License