Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 nekoliko mojih guppya Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
zeki972
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2010
Poruke: 176
Lokacija: Sisak

PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2011 8:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izvinite na slikama..bolje nisam uspio..
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2011 8:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2011 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

!!!!-WowWwW covece yeah
Imas extra gupike jako mi se svidjaju pogotovu onaj muzijak levo sa prve slike cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
zeki972
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2010
Poruke: 176
Lokacija: Sisak

PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2011 10:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gupy1997 ::
!!!!-WowWwW covece yeah
Imas extra gupike jako mi se svidjaju pogotovu onaj muzijak levo sa druge slike cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka


hvala, malo sam se igrao ukrštanjem i uspio sam da mi i ženke imaju dosta šarenije repove od uobičajenih..sad čekam da vidim kako će to biti u sljedećoj generaciji..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2011 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo napred Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2011 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muzjak sa prve slike je... objasnio na vishe jezika... cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2011 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepe gupyke, tesko ih je ,,uloviti,, za slikanje !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
netcrush
Akvarista



Registrovan: 23 Jul 2011
Poruke: 193
Lokacija: Sombor/Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 28, 2011 7:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prvi mužjak mi se baš sviđa Smile ..uhh kad bi mogla jedna oštrija fotka...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
zeki972
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2010
Poruke: 176
Lokacija: Sisak

PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2011 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo nešto sam gledao i dečkii cure sa slika što slijede su mi zapeli za oko pa ću pokušati da vidim da li mogu dobiti ženkice još zanimljivijih repova..a dečki su mi i ovako lijepi..
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2011 7:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muzjak sa prve izgleda bas lijepo... zasto ne probas sa njim nesto da napravis ? Ribice su fantasticne... Uzgred, cemu sluze ove plasticne tvorevine sa mrezicom ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zeki972
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2010
Poruke: 176
Lokacija: Sisak

PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2011 8:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

papaluza1 ::
Muzjak sa prve izgleda bas lijepo... zasto ne probas sa njim nesto da napravis ? Ribice su fantasticne... Uzgred, cemu sluze ove plasticne tvorevine sa mrezicom ?


sva tri mužjka su jako slični i po obliku prednjeg dijela tijela, leđne peraje i repa, a i rasporeda boja.
ove pregrade su u stvri pregrade između pojedinih dijelova akvarij koji je dugačak 100cm..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2011 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno se zbog losijih slika ne vide slicnosti u bojama.... Ovo sto ja mogu da zapazim jeste da ovaj sa prve izgleda veoma mocno sa tom crno-sivo-bijelim(pretpostavljam da je to bijela) kombinacijom boja Very Happy
A sto se tice pregrada, fino resenje samo mi izgleda kao da su mali otvori da bi se mogla ostvariti neka bolja filtracija.. Planiram da pravim nesto slicno ali sa vecom povrsinom mrezice(mozda i 100%, bez stakla) Pa Bi bilo lijepo da mi napises svoje iskustvo sa ovim sistemom.. unaprijed hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nekoliko neobicnih pitanja o koi sara... gazuraz Ribe 2 Ned Apr 17, 2022 10:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam nekoliko malih Helena puzeva UrosB Na poklon 0 Sre Jul 28, 2021 2:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Varijetet mojih gupija potvrda? NARCOS Guppy fun club 13 Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li mogu drzati nekoliko gupika u 10l andrija88 Početak u akvaristici 2 Uto Apr 17, 2018 4:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nekoliko tehničkih pitanja oko postav... icatenej Početak u akvaristici 3 Pon Mar 28, 2016 1:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License