----------------------------------- nesa69 Uto Dec 15, 2015 12:04 am ----------------------------------- Pazi da je ono citirano napisao neko sa ispod 10 postova (mada nije to generalno gledano činjenica o znanju, ali u dosadašnjoj praksi je uglavnom tako) pa da razumem. I šta sad, da li te bole prsti kad si se malo potrudio :) Od izvinjavanja se 'leba ne jede i žedan se ostaje. Dođeš pivo zato što si opet pomenuo "neki" lek :) Znači ovako, samo da potvrdim da sam te dobro razumeo :) Moram da radim a ne radi mi se nešto pa eto ... Imao si isti slučaj i rešio sa smanjenjem hrane. A u stvari i nisi jer je ova ogromna pa nisi siguran i .........(da ne prekucavam).................. pa neki lek za nešto :) Ja isto ne znam, palo mi odmah na pamet da je tumor ali šta da mu kažem, mora operacija ali pomirite se sa neizvesnim ishodom ... Postoji bloat, crevni i ovi i oni paraziti, pa da proba Drontalom ili Oravgilom. Ali nije ciklid a nemam pojma da li se to javlja kod neonki uopšte. Postoji Dropsy koji sam imao jednom prilikom da vidim ali nije krljušt naduvena. I tako dalje ... ali suština je da NE ZNAM !!! (namerno velikim, nije sramota da priznam). Neću više ... stvarno moram sad da zapnem :)