Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 NEpoznati oblik zivota Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
goranmbre




Registrovan: 25 Avg 2015
Poruke: 1

PorukaPoslao: Sre Feb 08, 2023 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,
Pre nekih mesec dana, primetio sam na staklu bel tackice (tad sam pomislio da se par granulica hrane zalepilo za staklo).

Jutros ponovo pojavilo i to 10-15 komada na razlicitim mestima.
Primetio sam i da se sporo krece.
Da li neko zna sta je ovo?

Od ostalih stanovnika imamjednu amao kozicu, 6 kolor tetri, imam jednu gupi, 2 plave neonke, 3 gracilis tetre, imam jedog puza nekog barskog (samo jednog), i jednog crnog.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 08, 2023 12:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Rooster
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2021
Poruke: 28
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Feb 08, 2023 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je "freshwater limpet". Ne znam kako ga ovde zovemo, ali je vrsta puza
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ikebana
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2022
Poruke: 35

PorukaPoslao: Čet Feb 16, 2023 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da nista ne smetaju. U velikoma akvarijumu od 200l ih nemam, ali u malom gde drzim karadine kristale ih imam dosta. Nikakv problem nisam primetio vec duze vreme.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Novi nepoznati puž SrkiVR Ostali Stanovnici 4 Pet Jul 19, 2019 7:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nepoznati stanovnici drinabb Ostali Stanovnici 18 Ned Jan 18, 2015 7:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ..nepoznati korijen!? Maskulin Uradi Sam (DIY) 11 Čet Apr 03, 2014 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neobican oblik Akvarijuma ser_pampur Akvarijumi 23 Pon Mar 10, 2014 8:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka X-file, nepoznati stanovnik Tajchili Ostali Stanovnici 15 Pon Feb 24, 2014 12:33 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License