Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nesto malo se krece??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pon Feb 07, 2011 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slucajno sam pogledao u jedan panj u aq i video nesto malo spiralno uvijeno kako ide po panju, lici na puzica mada bas je malo 1,5mm sta to moze da bude??Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 07, 2011 11:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 08, 2011 12:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi li u skorije vreme ubacivao neku biljku ili nešto u akvarijum?
Ja sam uz nanu na kamenu dobio nekoliko pužića koje sam izbacio i pre 3 dana sam primetio dva minijaturna koji se gegaju po staklu. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Uto Feb 08, 2011 1:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da su to mali puzici. Ja ih imam pun mali aq sa kozicama i nemogu nikako da ih se otarasim znaju da budu i jako mali 1mm a kad porastu imaju i 3mm. Tu gamad nikako nemogu da izbacim iz akvarijuma Laughing sta svwe nisam probao i praznio ceo akvarijum i sve i ponovo ih ima i kad ih ocistis da nijednog ne vidis opet ujutru 30 kom samo na staklu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 08, 2011 1:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Helena reševa problem. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Uto Feb 08, 2011 1:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma planiram taj akvarijum da preuredim i sve cu promeniti i filter i sve i bice suv sigurno 2-3 dana dok kozice uzivaju u drugom Very Happy moguce da se mali puzici kriju i u sundjeru. Trazio sam helene nema kod nas u ks da se kupi a ako ne uspem sa ovim morace da mi uzme cale kad ode za bg.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Uto Feb 08, 2011 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedno pitanje... Da li ce helene ako ih stavim pojesti i kozice stare 3-4 dana, Znaci jako male Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 08, 2011 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne, samo puzeve.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Feb 08, 2011 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovo je mali puzic skoro sam ubacio rotalu ona je unela par komada.....Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 08, 2011 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postoje šanse da će ih biti još mnogo.

Meni su tako jednom izašli njih 4-5, i posle 15 dana još ova tri koja imam... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Feb 08, 2011 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Negde sam nasao na forumu da ubace sargarepu u aq oni se skupe na nju i posle je jednostavno izvade sa sve puzicima....Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 08, 2011 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tačno. I tako stalno, jer ti ćeš tako da ih izvadiš 30ak, a za 10 dana će ih biti 20ak novih i plus oni koji nisu došli do šargarepe. Smile
Zato se uzme helena i ona reši to Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Feb 08, 2011 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Helena resava sve probleme, samo da stigne u pet shopovima....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

iskreno skip helene je u cacku tesko nabaviti , nisu jeftine ,i desava se da ako helene brzo ostrane te puzeve koje mozes odstraniti lako sa botijem koji je efikasan u tome,helene su takve da ce cak svoje pripadnike vrste pojesti zato ja bih kupio jednog botija i stavio prst u uvo i pevao Smile
na tebi je da odlucis poz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Botije su jatne ribe, i narastu poprilicno, pored toga su sklone belim tackama u pocetnickim akvarijumima.
Ne mozes samo kupiti ribu da ti "odradi posao"...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kao prvo jeste upravu si da rastu poprilicno ali kada ih kupis male su i kolko ja vidim veoma sporo rastu , jesu jatne ali moze da se i kupi jedna jer ako vodis brige oko toga da je ne plasis ona ce opstati, bele tacke im jesu najcesci parazit kojio ih napada (proklet bio), ali ja ne vidim da je skip naveo u ovoj temi da mu je akvarijum tek nov ipak takodje on u medjuvremenu moze da kupi kulturu bakterija u kapsulama i da ubaci , a sto se tice botija pri ubacivanju moze da stavi lek protiv belih tacaka preventivno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Za one koji zele da budu malo kreativni Peku Razno 0 Čet Feb 02, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malo cudan rep platike Nikollo Ribe 5 Sub Jan 29, 2022 7:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zut moli jedno oko mu nesto uvecano goran012 Početak u akvaristici 4 Pon Nov 09, 2020 9:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mahovina za nesto ljubisa03 Razmena 0 Čet Okt 01, 2020 3:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malo more Peku Razno 3 Sub Avg 01, 2020 10:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License