Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 NEW postavka predvidjena za platike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2013 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ksife,blek i zute moli iseljene iz akvarijuma,trenutno u akvarijumu malci gupija,molika,ksifo i naravno platika ,e da i 1 borac (moj miljenik pored platika) i 2 neonkice,2 obicna korija,2 pande , 1 albino i 2 ancistrusa, par komada vecih gupija i 2 crvena,2 plava i 2 bela amazonca i gomila malaca istih i ogromnaaaaaaa gomila malezijaca. Ima par plavih i 1 crveno-crna ksifo i zute molike koje cekaju nove vlasnike NOVAKA I REDZINALDA Rolling Eyes
Malci molika i ksifo cekaju da porastu i onda idu buducim vlasnicima jer mi je namera da drzim samo Platike Wink

Trenutno stanje ovako izgleda

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Mali kvarijum sa malcima
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2013 11:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2013 11:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos ne videh da neko toliko voli platike Smile
Koliko riba imas otprilike? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Redzinald
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Okt 2012
Poruke: 228
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo ce platike da uzivaju u akvarijumu, a i lepo ti izrasle biljke. Kod malaca u akvarijumu vri kao u loncu, koliko ima malaca u njemu? Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@revanton - Moja velika ljubav su ksifo i imao sam do pre nekoliko dana 15-ak velicanstvenih primeraka,ali ...... malkice sam ih se zasitio,malo su jednolicne,dok platike su manje dosta i samim tim i moze daleko vise da ih stane u akvarijumu,a da ne pricam u kojim sve bojama,nijansama i varijatetima ima. A koliko ih imam!? Uhhhhhhhh baki nemoguce ih je izbrojati,ali cirka je .... bar 200 malaca platika + oko 200-400 malaca ksifo i molika, 7 maticnih platika,...... ne mogu da nabrajam :d

@redzinald - bajo,ne znam ali dole ih ima sigurno preko 400 komada,plus 200-300 gore u velikom. Nemoguce ih je izbrojati,ali ..... sad sam neko vreme miran od kocenja ribica,jer dok sam imao dekijeve i noletove ksife,brateeeeeeee ..... svaki dan se bar po jedna kotila,bruka
A platike ce tek da uzivaju kada malci od molika i ksifa porastu za udomljavanje.
A sto se biljaka tice,ono se limun razbacao po celom akvarijumu i novakov apogeton svakog meseca izbaci po bar 2 lista
Ja i dalje cekam da dodjete ti,novak i deki,da vam dam ono sto sam obecao Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 1:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kod tebe se kotile ko na takmicenju hahaha,jos da preberes i izbacis neke ribe i kad ostanu samo plati pa kad se umesaju ihhhh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa znas i sam deki kako su se kotile,desavalo mi se da u jednom danu okote se po 3-4 ribice ,ludilooooo Very Happy

Pa da,vrsicu selekciju,one najlepse cu,naravno,ostaviti za sebe.A bice i za ,meni drage prijatelje,ostale ce vec naci svoj novi dom Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 2:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moji barbusi bi bili veoma zahvalni dekiju ako bi im poklonio jedno 50 malaca..... Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 11:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

xixiixixixiixi je za dorucak,rucak ili veceru? Smile nije problem,vrsimo dostavu i na kucnu adresu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Bambus
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2013
Poruke: 106
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 12:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lepo lepo... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
johnijevac
Akvarista



Registrovan: 18 Dec 2012
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 2:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pravi mali mravinjak. Vrlo zivopisno, svaka cast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 12:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala drugari Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

danas svecano malci iz manjeg akvarijuma ubaceni u veliki,ukupno oko 300-400 komda Wink

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
johnijevac
Akvarista



Registrovan: 18 Dec 2012
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koj haos. Koliko kila hrane ti treba da ih nahranis?

Necu te hvaliti samo da ne bi ispalo da spamujem, ali realno akvarijum to zasluzuje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene zanima da li si ih planski uparivao ili je bilo ko koga stigne pa šta bude ? Ja bih pokušao sa platikama nešto slično, samo u manjem aq i u mnooogo manjem broju.
Inače su i meni plati veoma zanimljive ribe.
I kada će to udomljavanje, da stanem u red Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepi akvarijumi nema sta,uzivanje ih je gledati.Svaka cast decky Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malo cudan rep platike Nikollo Ribe 5 Sub Jan 29, 2022 7:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka platike gotika Arhiva Malih Oglasa 1 Pet Feb 14, 2020 4:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ancistrusi+platike gotika Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Feb 12, 2020 12:55 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Postavka u kanister filteru Bishop Filteri i pumpe 15 Sub Sep 21, 2019 2:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mrest platike Likan Razmnožavanje 3 Pet Sep 13, 2019 11:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License