Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nezahtevno bilje !! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Trifke98
Akvarista



Registrovan: 04 Apr 2017
Poruke: 24
Lokacija: Surdulica

PorukaPoslao: Uto Dec 03, 2019 3:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo svima potrebne su mi nezahtevne biljke za akvarijum posto ovamo kod mene nema akvaristicka radnja tako da nigde nmg da nadjem jedino na put kad idem negde pa uzmem nesto ako ima neko viska neka mi se javi pa se dog.za cenu Hvalaa...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 03, 2019 3:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Sub_Zero
Akvarista



Registrovan: 03 Sep 2011
Poruke: 88
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Čet Dec 12, 2019 3:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne bih otvarao novu temu pokusacu ovde, ako neko ima viska neke od lakih biljaka za gajenje koje ne zahtevaju Co2, neku jacu rasvetu a da mu ne trebaju ili su mu visak tu sam. Imam 50l akvarijuma tako da mi ne treba previse pelcera (nadam se da ce u medjuvremenu to bilje porasti i od njih izvuci nove pelcere ako zatreba da se posadi jos) a svakako planiram malo hranljive podloge da ubacim i neku rasvetu koje odgovara za to bilje, trenutno sam jos u fazi iscitavanja sta i kako tako da bi i neki savet dobrodosao. Zivim u malom gradu gde nije akvaristika nije mnogo zastupljena i nije mi sve na dohvat ruke. Unapred hvala!


Poslednji izmenio Sub_Zero dana Čet Dec 12, 2019 3:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Komplet bilje na prodaju Onix21 Ponuda 1 Pet Jun 04, 2021 4:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne kozice, ribice, puzevi, panj... LittleForest Arhiva Malih Oglasa 5 Čet Mar 26, 2020 9:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bilje prednjeg i srednjeg plana Beograd popindeed Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Avg 10, 2019 1:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bilje respectre Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Feb 25, 2019 9:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebno bilje nebojsar Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Dec 14, 2018 6:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License