Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nigrosi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Jan 19, 2013 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nisam nikad video onakvog nigrosa....Znam da umeju da dobiju narandzastu boju,ali nisam video sa belom glavom,a da nije albino...Pa zato kazem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 19, 2013 2:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Sub Jan 19, 2013 3:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

plavsic88 ::
Ja nisam nikad video onakvog nigrosa....Znam da umeju da dobiju narandzastu boju,ali nisam video sa belom glavom,a da nije albino...Pa zato kazem.


Ma pored toliko ukrstanja albina i normalne forme javljaju se svakakvi slucajevi i zato ja jedino volim pravu izvornu boju nigrosa Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Jan 19, 2013 3:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam to znao,kad sam ih imao pre 8 godina,imao sam samo standardan tip,i vidjao sam naravno albino,ali i to sto kazes,ukrstanja su cudo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gavran
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2013
Poruke: 53

PorukaPoslao: Uto Maj 07, 2013 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne otvaram novu temu.Kako raspoznati pol kod nigrosa?Znam da zenke imaju narandzaste,roze ili zuckaste sare,ali kako prepoznati muzjaka jer sam cuo da i neki muzjaci zbog raznih ukrstanja dobiju te sare.Dakle,da li postoji neki drugi nacin da se polovi raspoznaju? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tane
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 20
Lokacija: kursumlija

PorukaPoslao: Uto Sep 24, 2013 12:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muzjak je krupniji i nije drecavo obojen, bar po mom iskustvu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Uto Sep 24, 2013 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po šiljatim perajima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nigrosi pomoć Kalina Početak u akvaristici 2 Ned Apr 12, 2020 9:59 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Nigrosi reventon Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Mar 21, 2015 10:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Maticni nigrosi drinabb Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Feb 28, 2015 9:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Nigrosi nigrofasciatus rayli Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Feb 25, 2015 12:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nigrosi Miroslav95 Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Mar 15, 2014 3:06 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License